SV 24 Odesláno 7. červen 2009 Odesláno 7. červen 2009 Chtel bych se zeptat,jestli nevite zda mohu narvat na kola co mam na sve 309ce Exipy 14ky et33 5J pneu 195/45? Chtel bych je tam dat,ale nevim zda je tam narvu... Predem dikes! Citovat
KoudaK Odesláno 11. červen 2009 Odesláno 11. červen 2009 čus... původně na tom byly obutý 205/45 a tak by nebyl problém tam nazout 195.. Ale bude to chtít podložky... A v inzerci někdo rozprodává 306ku 1,6 i 5ti dvéř a nabízí i podložky... Mrkni tam...Měj se.. Citovat
SV 24 Odesláno 12. červen 2009 Autor Odesláno 12. červen 2009 diky! Mrknu na to! vepredu uz podlozky mam.Dikes Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.