EXI.60 Odesláno 24. květen 2009 Odesláno 24. květen 2009 Původně zaslal: Pája Rybišár bud si ty rozvody nech udelat,nebo si ofoť kladku a vodní pumpu,spočitej pečlivě zuby na rozvodáku a s timto jdi do prodejny...prvni možnost....druha:rozdělej to a trocha to opucuj a dojdi do prodejny a objednej... PS:8ventilové 1.1 a 1.4 TU motory maji dle mě stejné rozvodové sady...(mimo monoblokové,litinové TUčka----) taky si myslím,z 1,4 na 1,2jsem přehazoval kladku z rozvodů a sedí perfektně Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.