soptik155 Odesláno 16. říjen 2009 Autor Odesláno 16. říjen 2009 co se bude dál dělat?...no tak budou se dávat nové polepy na přední dveře čímž bych chtěl poděkovat moc čakomovi...bude se dávat teploměr...v listopadu pro 17 kola...příští víkend stříkání nárazníku...originální koberce...příští týden příjdou nové zadní ovály...no mám toho ještě dost ale postupně budu dávat fota Citovat
soptik155 Odesláno 20. říjen 2009 Autor Odesláno 20. říjen 2009 ¨Tak jsem dneska k narozkám od táty dostal sportovní koncovku na výfuk...a ve vnitř svítí modře..je to dělaný na vypínač tak uvidím jak to bude vypadat a bud jí tam nechám a nebo ne Citovat
309GT Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Tak všechno nejlepší Určitě pak dej foto;) Ale ta koncovka...no,nevím....ale třeba to nebude špatný Citovat
soptik155 Odesláno 20. říjen 2009 Autor Odesláno 20. říjen 2009 Původně zaslal: 309GT Tak všechno nejlepší Určitě pak dej foto;) Ale ta koncovka...no,nevím....ale třeba to nebude špatný díky moc...oni ty diody jsou vevnitř toho výfuku takže nejsou vidět jinak ta koncovka vypadá dost dobře zítra dám foto Citovat
soptik155 Odesláno 20. říjen 2009 Autor Odesláno 20. říjen 2009 a ještě je výhoda že diody jdou z koncovky vyndat Citovat
309GT Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Dej pak foto na autě,nějak si nedovedu představit že svítí výfuk:D:D Citovat
soptik155 Odesláno 20. říjen 2009 Autor Odesláno 20. říjen 2009 Původně zaslal: 309GT Dej pak foto na autě,nějak si nedovedu představit že svítí výfuk:D:D no já taky ne ale uvidíme dyštak tam nechám jenom tu koncovku bez diod Citovat
soptik155 Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 no tak takhle vypadá ta koncovka Citovat
soptik155 Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 a takhle když svítí..ale nevím nevím asi to svítící zruším Citovat
309GT Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Asi jo:D Ale jinak koncovka pěkná,a WM sport je docela dobrá značka:super Citovat
soptik155 Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 Původně zaslal: 309GT Asi jo:D Ale jinak koncovka pěkná,a WM sport je docela dobrá značka:super tak jsem se zozhodl diody pujdou ven;) Citovat
soptik155 Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 Tak další foto samolepky nalepeny..tím bych chtěl poděkovat čakomovi Citovat
Blizzard Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 WM sporty mám už víc jak rok a zatím ani trocha rzi na nich není ...ale ta tvoje koncovka mi přijde trochu zdeformovaná Citovat
soptik155 Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 Původně zaslal: Blizzard WM sporty mám už víc jak rok a zatím ani trocha rzi na nich není ...ale ta tvoje koncovka mi přijde trochu zdeformovaná jojo trochu je jsem to uhýbal šroubovákem abych dostal ven ty diody musím to zase narovnat Citovat
soptik155 Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 Původně zaslal: čakom ten pruh je lepenej z venku? jojo je to lepené zvenku Citovat
Guest servisman Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 je vidět přes ten pruh?? Já jej mám zevnitř a vidím i přes něj Citovat
soptik155 Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 Původně zaslal: honza406 je vidět přes ten pruh?? Já jej mám zevnitř a vidím i přes něj nene neni vubec nic ani když na něj svítí sluníčko Citovat
jakub106GTI Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 bez toho znaku to vypadá super:potlesk ty diody mě připadají dost strašný ještě že jsi je dal pryč.... folie taky paráda bez toho si pomalu nedokážu představit svoje auto. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.