Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

co se bude dál dělat?...no tak budou se dávat nové polepy na přední dveře čímž bych chtěl poděkovat moc čakomovi...bude se dávat teploměr...v listopadu pro 17 kola...příští víkend stříkání nárazníku...originální koberce...příští týden příjdou nové zadní ovály...no mám toho ještě dost ale postupně budu dávat fota

Odesláno

¨Tak jsem dneska k narozkám od táty dostal sportovní koncovku na výfuk...a ve vnitř svítí modře..je to dělaný na vypínač tak uvidím jak to bude vypadat a bud jí tam nechám a nebo ne

Odesláno
Původně zaslal: 309GT

Tak všechno nejlepší :potlesk Určitě pak dej foto;)

Ale ta koncovka...no,nevím....ale třeba to nebude špatný:myslim

díky moc...oni ty diody jsou vevnitř toho výfuku takže nejsou vidět jinak ta koncovka vypadá dost dobře zítra dám foto
Odesláno
Původně zaslal: Blizzard

WM sporty mám už víc jak rok a zatím ani trocha rzi na nich není :super

...ale ta tvoje koncovka mi přijde trochu zdeformovaná :myslim

jojo trochu je jsem to uhýbal šroubovákem abych dostal ven ty diody musím to zase narovnat
Guest servisman
Odesláno

je vidět přes ten pruh?? Já jej mám zevnitř a vidím i přes něj

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...