wooody Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 há rejty už kšeftuje.... :-P taky se pak dohodnem... pro pazouta rejty je z povrlů Citovat
Guest PazoutUL Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 To já si to udělám sám jen potřebuju pár rad:D nejsem zase takovej Pat a Mat.. Citovat
wooody Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 no neni to zas taková brnkačka.... jinak jestli chceš tak každej pátek od 6 v podzemkách u kafu, ale tendle tejden tam asi rejty nebude, je na horách... Citovat
Guest PazoutUL Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 já tam byl minule a bylo tam cca 5 aut:-/ Citovat
Rejty Odesláno 16. březen 2010 Autor Odesláno 16. březen 2010 jj snowboarduju...jestli si myslis ze to zvladnes sam s par radama,tak to asi nedas..my o delame ve dvou lidech aby vysledek byl perfektni..mno tak nejak zivit se musim a penez za cely auto moc nechci.. Citovat
wooody Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 pazout.... a v kolik si tam byl??? jinak přes zimu to je chudý, to tamn sme většinou jenom mi....... jinak v létě nás tam snad bylo i 65..... Citovat
Guest PazoutUL Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 se kdyžtak domluvime.. já mám právě strach z těch záhybů, aby mi to nikde nedělalo bubliny atd... Citovat
Guest PazoutUL Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 okolo 19h.. a bylo tam trojkou bávo, clio, corsa a ještě alfa 145 to je vše...:-/ Citovat
wooody Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 bávo nevim, clio to byl došky, má jenom bastarda přes zimu, corsa nevim jaká jestli bílá nebo černá a alfa to byl hajnis.... a okolo 19??? to už sem tam snad byl taky......... nebo sem přijel pozdeji??? asi jo a v pátek měl denní takže tam bila bílá corsa....... tak až tam uvidíš naše piškoty s rejtym tak se stav... :-D Citovat
Rejty Odesláno 16. březen 2010 Autor Odesláno 16. březen 2010 jj oranzada bude jezdit az nebude sbih..tak se neboj...neukousneme te:) Citovat
Guest PazoutUL Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 stavim se určitě... minule jsem tam byl ale nikdo se mnou nechtěl kamarádit...asi jsem přijel špatnym autem:myslim Citovat
wooody Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 výš co to už je taková uzavřená společnost kam se nový lidi dostávají těžko... ale už nás znáš dva, tak to pujde v poho.... Citovat
Guest PazoutUL Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 no já tam minule přijel fotřikovo hnůjdajem s pražskejma značkama pač muj pišta se dělal, tak sem vypadal asi jako frajirek nebo co:nevim Citovat
wooody Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 jestli to bylo nějaký suv tak se nedivim tam se mposuzujou lidi podle vejšky auta :-D.... ne to byl vtip... tam se kouká hlavně na chování a ne na to čim jezdíš.... smao jestli budeš chtít do klubu tak tam požadavky jsou...... Citovat
Rejty Odesláno 16. březen 2010 Autor Odesláno 16. březen 2010 chovani..tam su vsici magori honziku:-D ne klido doraz....pokecame..woody te strasi:-D Citovat
wooody Odesláno 16. březen 2010 Odesláno 16. březen 2010 no právě, takže tam normální člověk špatně zapadne..... :-D Citovat
vojtasUL Odesláno 19. březen 2010 Odesláno 19. březen 2010 Já sem taky z UL dáme UL Pážo sraz Citovat
Rejty Odesláno 20. březen 2010 Autor Odesláno 20. březen 2010 dame klido:)..vemem i kluky z lovosic Citovat
Rejty Odesláno 20. březen 2010 Autor Odesláno 20. březen 2010 tak sem koupil dalsi kozenku na druhou 206 a na svoji na dodelani sedacek a stinitek+potah na kapotu:) [upravil dne 20/3/10 Rejty] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.