Creams Odesláno 8. únor 2010 Odesláno 8. únor 2010 Ty šmejde ta plovoučka mě čeká taky :-D ! Jinak navlek na kapotu taky asi budu dělat :-D Citovat
Rejty Odesláno 8. únor 2010 Autor Odesláno 8. únor 2010 Původně zaslal: Creams Ty šmejde ta plovoučka mě čeká taky :-D ! Jinak navlek na kapotu taky asi budu dělat :-D :D:D:D:D:D:D Citovat
oni Odesláno 8. únor 2010 Odesláno 8. únor 2010 195/55 je co za gumy? stav? uvidim teda podle fotek, schanim tyhle gumy! jsou zvlast nebo jsou na kolech? Citovat
Rejty Odesláno 8. únor 2010 Autor Odesláno 8. únor 2010 Původně zaslal: $ Torrez $ Creams :už jsem vás předběhl:D nevadi:-D my te doženem:-D [upravil dne 8/2/10 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 8. únor 2010 Autor Odesláno 8. únor 2010 Původně zaslal: oni co ty gumy? vydrž prtka vydrž:-Ddavam to na rajce:-D Citovat
Rejty Odesláno 8. únor 2010 Autor Odesláno 8. únor 2010 http://rejty206.rajce.idnes.cz/171CANON/#album takze tu mas kola.......se ůpodivej..ten plechac je moje rezerva:) Citovat
praktik Odesláno 8. únor 2010 Odesláno 8. únor 2010 Aky je rozmer kol, ET?Cena samotnych diskov bez pneu Citovat
oni Odesláno 8. únor 2010 Odesláno 8. únor 2010 tak ted z toho nejsem moudrej, ty 195/55 jsou zimni nebo letni? to sou ty co sou zuty ze? Citovat
Rejty Odesláno 8. únor 2010 Autor Odesláno 8. únor 2010 vsecko letaky........mas to tam naspane pod fotkama..na predni naprave mam 195/50,na zadni naprave mam 195/55 a ty zute sou taky 195/55 stejne jako na zadni naprave.. + je tam fotka rezervy:) Citovat
oni Odesláno 8. únor 2010 Odesláno 8. únor 2010 celej den sedim u uceni,takze i malickosti se mi zdaj strasne slozity? a ty zuty sou dve a dve nebo 4 stejny, jsou tam dva ruzny vzorky.... jinak nezlob se na me, dnes to se mnou neni jednoduchy..:D Citovat
Rejty Odesláno 8. únor 2010 Autor Odesláno 8. únor 2010 KOLA TO SOU TYHLE http://www.facebook.com/photo.php?pid=30445095&l=3b25d4130f&id=1300414492 Citovat
Rejty Odesláno 11. únor 2010 Autor Odesláno 11. únor 2010 TAKZE naraznik hotovy..jeste dovezu zadni.tam je toho vic.... ale mam dotaz...daji se pouzit brzdice Brembo z coupe na prumer 266mm ????? Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 11. únor 2010 Odesláno 11. únor 2010 To bych rekl ze asi nepujde coupe ma kotouce 305 mm myslim a to je uz dost rozdil ne? Citovat
Rejty Odesláno 11. únor 2010 Autor Odesláno 11. únor 2010 Původně zaslal: 306-Kubik-S16 To bych rekl ze asi nepujde coupe ma kotouce 305 mm myslim a to je uz dost rozdil ne? to je:-D jen mne to napadlo:-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.