Rejty Odesláno 25. leden 2010 Autor Odesláno 25. leden 2010 tak prvni stinitko hotove...az preijde černa koženka,tak je udelam z cerne..takhle sem si to aspon natrenoval...a nevypada to zle...ale to druhe zase o chlup vylepsim:) Citovat
Rejty Odesláno 25. leden 2010 Autor Odesláno 25. leden 2010 tak dneska to prdim.....zitra doktor..kontrola a pak ocista auta Citovat
$ Torrez $ Odesláno 25. leden 2010 Odesláno 25. leden 2010 Rejty:se doma asi hodně nudíš co:D.Ale vypadá to luxusně jak jinak od tebe už taky nic jinýho nečekám;) [upravil dne 25/1/10 $ Torrez $] Citovat
Rejty Odesláno 25. leden 2010 Autor Odesláno 25. leden 2010 tak jak sem uz psal od 18. prosince sem doma a nemocny. až do ledna sem měl hodne ošklivou anginu a pak vzapeti chřipku...takze sem jen lezel....mno a pak nuda..tak sem aspon makl na introsi:) Citovat
Rejty Odesláno 26. leden 2010 Autor Odesláno 26. leden 2010 mno takze sem zase tyden doma....zitra zase doktor a dneska umyju auto asi:) Citovat
Rejty Odesláno 26. leden 2010 Autor Odesláno 26. leden 2010 TU STINITKO [upravil dne 26/1/10 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 26. leden 2010 Autor Odesláno 26. leden 2010 A DNESKA SVITI SLUNICKO A BUDEME SE MÝT....... TADY SEM VYFOTIL SVUJ LAK:) [upravil dne 26/1/10 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 26. leden 2010 Autor Odesláno 26. leden 2010 parádní! jj já du tedkon auto umyt šamponem s voskem:-Dkdyz je hezky:ů jak si na tom ty s introsem kubo? [upravil dne 26/1/10 Rejty] Citovat
Dopiťák Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 rejty luxus interier..:super jen barvicka na me moc kriklava.. Citovat
jakub106GTI Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 Původně zaslal: Rejty parádní! jj já du tedkon auto umyt šamponem s voskem:-Dkdyz je hezky:ů jak si na tom ty s introsem kubo? do jara bude hotovo:super Citovat
praktik Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 Rejty :super:super ta clona by asi bola krajšia v čiernej:aut:aut:aut podľa mna:mrk Citovat
AKCZ Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 Původně zaslal: tommas11 nejde o hvezdicky ale typ gumy Toyo R1R maji taky plno hvezdicek ale na normal jezdeni se mi nelibyly ....byly az moc tvrdy a musely se zahrat..proto pisu at si to zjistis Z vlastni zkusenosti se Parady zahrivat nijak nemusi.. neni to zavodni pneu ale spise \"tuningova\" ale za sucha funguje perfektne.. za mokra to je horsi.. jezdil jsem s ni jak okruhy tak normalni silnici a ani v jednom pripade nezklamala [upravil dne 26/1/10 AKCZ] Citovat
MALE FROG Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 To čalounění je perfektní... Na to, že je to první tvoje práce teda pokud je:D tak těžce smekám... Citovat
Rejty Odesláno 1. únor 2010 Autor Odesláno 1. únor 2010 diky moc...jo je to moje prvni práce....nikdy sem nic takoveho nedelal...jen u facka vymenil kola podvozek+ zadni dveře..a do interieru sem dal vnitřek zu felicie...to je vse co jsem ve vylepsovani stihl:D:D co se tyka budoucich planu je do jara dodelat sedacky,to jsou posledni veci v interieru na predelani. Po te zavarit a prodlouzit narazniky a nalakovat. Mno a to si myslim mne s par srazy vycuca na tolik ze uz budu delat jen detaily a šetřit na tu moji přestavbu na RC:) Citovat
Rejty Odesláno 1. únor 2010 Autor Odesláno 1. únor 2010 kdyz sme se bavili o tech naraznikach,tak toto je jeden ze 2 co se mi libi:) ten druhy je od ibherdesing Citovat
Dopiťák Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 jak tak koukam tak to je nejakej sjezd vyhercu.. Citovat
Rejty Odesláno 1. únor 2010 Autor Odesláno 1. únor 2010 myslim ze je to sraz MTM waršava.. jj je to tn RSX co ma blodyeye:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.