Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: volvik

tak uz aby to bylo :D

zalezi jak bude misto v dilně viď.....ja uz jen cekam az zavolaji..je tam porad plno:(((((((

Odesláno
Původně zaslal: 309GT

Už se těším!Jsem zvědavej co bude nového:super

trocha plechu,trocha toho plynu z CO2,trocha toho kytu a trocha barvy:-D:D a hodne nadávek jeste:-D

Odesláno
:D:D Už nám to asi leze na povrch:D Ale to nadávání znám,nadával jsem rok v kuse vždycky když jsem přišel do garáže a nadávám i teď (i když už míň) Tak je popožeň,jsem napnutej jako struna:D
Odesláno

hodim sem par foto..dneska bylo hezžky..tak sem zase blbnul na 206:-D

puvodni podbeh....barva origo

[upravil dne 12/9/09 Rejty]

post-0-14109609655645_thumb.jpg

Odesláno

pri te prilezitosti sem vytahl zadno lemy o 1,5 cm:))) rukou podotykam..:-D holt francouzské plechy:-D

post-0-14109609656638_thumb.jpg

Odesláno

twe,tak bylo hezky ze jo...mno sundal sem rezervu,misto ni mam sprej do gumy......koukam aobjevili sie tam malinke tečky rezi na ar mistech..takze zadek dneska komplet opravim a natru alkytonem:)at pak na technicke pekne čumí:-D:roker

Odesláno

tak mne dneska prisel balicek ze San Franciska.... Nokya yellow bulb.....ulute H7 zarovky..sviti to zajimave..hodim fotku ale moc poznat to nejde:-D:myslim

post-0-14109609752265_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...