Rejty Odesláno 9. září 2009 Autor Odesláno 9. září 2009 Původně zaslal: volvik tak uz aby to bylo zalezi jak bude misto v dilně viď.....ja uz jen cekam az zavolaji..je tam porad plno:((((((( Citovat
309GT Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 Už se těším!Jsem zvědavej co bude nového:super Citovat
Rejty Odesláno 9. září 2009 Autor Odesláno 9. září 2009 Původně zaslal: 309GT Už se těším!Jsem zvědavej co bude nového:super trocha plechu,trocha toho plynu z CO2,trocha toho kytu a trocha barvy:-D:D a hodne nadávek jeste:-D Citovat
Rejty Odesláno 10. září 2009 Autor Odesláno 10. září 2009 Původně zaslal: volvik ze by zamraceni NO COMMENT Citovat
309GT Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 :D Už nám to asi leze na povrch:D Ale to nadávání znám,nadával jsem rok v kuse vždycky když jsem přišel do garáže a nadávám i teď (i když už míň) Tak je popožeň,jsem napnutej jako struna:D Citovat
Rejty Odesláno 10. září 2009 Autor Odesláno 10. září 2009 ja nadávam zas že na mne kamos nema cas,neb ma porad plno:((((((( Citovat
Rejty Odesláno 12. září 2009 Autor Odesláno 12. září 2009 hodim sem par foto..dneska bylo hezžky..tak sem zase blbnul na 206:-D puvodni podbeh....barva origo [upravil dne 12/9/09 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 12. září 2009 Autor Odesláno 12. září 2009 zadni plast na podvehu nalakovan:)))))) Citovat
Rejty Odesláno 12. září 2009 Autor Odesláno 12. září 2009 pri te prilezitosti sem vytahl zadno lemy o 1,5 cm:))) rukou podotykam..:-D holt francouzské plechy:-D Citovat
Rejty Odesláno 12. září 2009 Autor Odesláno 12. září 2009 poslední fotka:) jak se vam to líbí?????? Citovat
Rejty Odesláno 13. září 2009 Autor Odesláno 13. září 2009 twe,tak bylo hezky ze jo...mno sundal sem rezervu,misto ni mam sprej do gumy......koukam aobjevili sie tam malinke tečky rezi na ar mistech..takze zadek dneska komplet opravim a natru alkytonem:)at pak na technicke pekne čumí:-D:roker Citovat
wooody Odesláno 13. září 2009 Odesláno 13. září 2009 musíš vzít celej spodek na krémovo, to pak budou čumět a jete to umejt až tam pojedeš Citovat
Rejty Odesláno 13. září 2009 Autor Odesláno 13. září 2009 tak sem dneska udelal zadni stranu..pujde zitra predek:-D Citovat
Rejty Odesláno 15. září 2009 Autor Odesláno 15. září 2009 tak mne dneska prisel balicek ze San Franciska.... Nokya yellow bulb.....ulute H7 zarovky..sviti to zajimave..hodim fotku ale moc poznat to nejde:-D:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.