Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 Dneska sem pridelal odpory na zadni diodove blinkrove žárovky aby neblikali rychle.....a dali sme se z kamaradem z nasi party na jeho škodovku:)ú)))))) Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 tu ji mame skodovenku..pro me srdecni zalezitost skodovky:)))) Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 uprava předního blatníku..copak tam asi přijde???to je otazka?:-D Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 kdo pozna co to je za blatníky???hlavolam:-D Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 fotka s dveřmi aby bylo videt naležité rozšíření Citovat
čakom Odesláno 16. srpen 2009 Odesláno 16. srpen 2009 bude to replika LR/B? [upravil dne 16.8.2009 čakom] Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 přesně tak čakome..130LR replika..okruhova verze:) Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 tu kytáru sem koupil kůli tobě..mistr šátek majitel budoucí LR:super [upravil dne 16/8/09 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 Původně zaslal: čakom supr:super ale té mpráce..to supr není..ale aspon je sranda u teho...:-D:D Citovat
čakom Odesláno 16. srpen 2009 Odesláno 16. srpen 2009 to ti věřím. jednu škodovku mam za sebou. Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 Původně zaslal: čakom to ti věřím. jednu škodovku mam za sebou. já taky:-D [upravil dne 16/8/09 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 proto uz nikdy nehcci videt ba svym aute laminat:-D Citovat
Qcko Odesláno 16. srpen 2009 Odesláno 16. srpen 2009 Nikdo sa tu na mna nehnevajte, ale ked vidim tu modru skodovku, tak ma napada len tolko, ze hovno nevylestis:nevim Ale ak robite repliku tej 130LR, ta bude super, tu nam beha jedna hadam aj origo, brutalny zvuk a este brutalnejsi odpich:aut Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 Původně zaslal: Qcko Nikdo sa tu na mna nehnevajte, ale ked vidim tu modru skodovku, tak ma napada len tolko, ze hovno nevylestis:nevim Ale ak robite repliku tej 130LR, ta bude super, tu nam beha jedna hadam aj origo, brutalny zvuk a este brutalnejsi odpich:aut tak byla to moe prvni skodovka co sem se do ni pustil:))))takze je to dlouho:-D pak sem mel jeste formana..ktery je tedka v zaostnem stavu a davam ho take dohromady..bude z neho zimni voziudlo misto pezotka....130LR bude bomba..kor s tim motorem co v nem bude:)....na nečem se naučit mosiš.a kdybych delal svoji dalsi skodovku na kterou prijde taky cas,tak ju budu delat uplne jinak nez jak byla udelana ta modra..nejlepsi na tom bylo to ale ze to autop sem mel rad a bylo moe:)a byla to parádní škodovice:) Citovat
Rejty Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 všechny moe auta se proste musely válet:-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.