Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Hauke Ivo

REJTY: malej objem = vysavac, malej objem + turbo = sakra nebezpecnej vysavac :-D Od jiste doby nemam rad Punto GT to 1.4 Turbo

ghe me staci kamaradovo UNO v turbu 1,3:-D to kje taky vysokorychlostni vysavac:-D

Odesláno
Původně zaslal: Lentilka

Čus, máš to moc pěkný;) jedeš do Slušovic příští týden?

dáky za pochvalu,vždycky povzbudí:))))

bohužel asi nepojedu..moc sem chtěl,pač slusovice sou hodne dobry..ale ja sem momentalne v Usti nad Labem, a do brumova pojedu az 30.7...takze to nestihnu.....:roll:bojim:bojim

mno co jindy pojedu:roker

[upravil dne 14/6/09 Rejty]

Odesláno

mas to pekne.. :)

este spustit ten zadok co si spominal, a bude sa to krasne plazit.. :papa

jedine co ma teraz pletie je, ze aku farbu v skutocnosti mas.. viac podobnu tej na fotkach, alebo tej v avatary?

Odesláno

to je prave to ze ta barva je nekdy jako ta v avataru a taky je to ta co je na techto fotkach:-D podle mne ma 2 odstiny a ty se obcas prelejou pres sebe:))))))

Odesláno
Původně zaslal: wooody

se asi fakt nudis co...... jak dopadla ta zavora??? nebo ste nebyli vcera??

prave ze sem si to byl konecne poradne vyfotit:-D nebyli nic..zavora za 14 dni!!!!!!!!

Odesláno
Původně zaslal: wooody

kua to nasere..... a proc to fotis ted kdyz to je rozdelany..... musis potom az to bude kompletni ne asi......

postupne fotime:)))))

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...