Rejty Odesláno 12. červen 2009 Autor Odesláno 12. červen 2009 Původně zaslal: Hauke Ivo REJTY: malej objem = vysavac, malej objem + turbo = sakra nebezpecnej vysavac :-D Od jiste doby nemam rad Punto GT to 1.4 Turbo ghe me staci kamaradovo UNO v turbu 1,3:-D to kje taky vysokorychlostni vysavac:-D Citovat
Lentilka Odesláno 14. červen 2009 Odesláno 14. červen 2009 Čus, máš to moc pěkný jedeš do Slušovic příští týden? Citovat
Rejty Odesláno 14. červen 2009 Autor Odesláno 14. červen 2009 Původně zaslal: Lentilka Čus, máš to moc pěkný jedeš do Slušovic příští týden? dáky za pochvalu,vždycky povzbudí))) bohužel asi nepojedu..moc sem chtěl,pač slusovice sou hodne dobry..ale ja sem momentalne v Usti nad Labem, a do brumova pojedu az 30.7...takze to nestihnu.....:bojim:bojim mno co jindy pojedu:roker [upravil dne 14/6/09 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 14. červen 2009 Autor Odesláno 14. červen 2009 při projizdce sme byli fotit...doufam ze uz budu miz cas se dostat taky dodelat tu masku:-D Citovat
mindwipe Odesláno 14. červen 2009 Odesláno 14. červen 2009 hehhe.. tak snad to budes mat hotove cim skor.. (btw, az ju dorobis mozes zacat s tou mojou :D ) Citovat
mindwipe Odesláno 14. červen 2009 Odesláno 14. červen 2009 mas to pekne.. este spustit ten zadok co si spominal, a bude sa to krasne plazit.. jedine co ma teraz pletie je, ze aku farbu v skutocnosti mas.. viac podobnu tej na fotkach, alebo tej v avatary? Citovat
Rejty Odesláno 14. červen 2009 Autor Odesláno 14. červen 2009 to je prave to ze ta barva je nekdy jako ta v avataru a taky je to ta co je na techto fotkach:-D podle mne ma 2 odstiny a ty se obcas prelejou pres sebe:)))))) Citovat
Rejty Odesláno 14. červen 2009 Autor Odesláno 14. červen 2009 treba na slunicku to udela tohle... Citovat
Rejty Odesláno 14. červen 2009 Autor Odesláno 14. červen 2009 a nebo večer tabarva vypada takto Citovat
wooody Odesláno 14. červen 2009 Odesláno 14. červen 2009 se asi fakt nudis co...... jak dopadla ta zavora??? nebo ste nebyli vcera?? Citovat
Rejty Odesláno 14. červen 2009 Autor Odesláno 14. červen 2009 Původně zaslal: wooody se asi fakt nudis co...... jak dopadla ta zavora??? nebo ste nebyli vcera?? prave ze sem si to byl konecne poradne vyfotit:-D nebyli nic..zavora za 14 dni!!!!!!!! Citovat
wooody Odesláno 14. červen 2009 Odesláno 14. červen 2009 kua to nasere..... a proc to fotis ted kdyz to je rozdelany..... musis potom az to bude kompletni ne asi...... Citovat
Rejty Odesláno 14. červen 2009 Autor Odesláno 14. červen 2009 Původně zaslal: wooody kua to nasere..... a proc to fotis ted kdyz to je rozdelany..... musis potom az to bude kompletni ne asi...... postupne fotime:))))) Citovat
Rejty Odesláno 15. červen 2009 Autor Odesláno 15. červen 2009 co je tohle za kola pls..nevite nekdo????? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.