pipistrel Odesláno 5. prosinec 2012 Odesláno 5. prosinec 2012 rejty ty chces prehodit volant na druhu stranu? Citovat
Rejty Odesláno 5. prosinec 2012 Autor Odesláno 5. prosinec 2012 PIPI mne odhalil:D:D:D jediný..... mno makáme Citovat
Rejty Odesláno 7. leden 2013 Autor Odesláno 7. leden 2013 Tak konečně jsem vyřešil problém s baterií....Koupil jsem Meyle 50AH 420 A..auto konečně chytá tak jak má a odezněly problémy i s cvakáním v BSI :D:D asi poltergeist:D Mno ted už jen počkat na Jaro a teplo:) Když bue teploučko o víkendu tak se projedeme:) Citovat
Rejty Odesláno 13. leden 2013 Autor Odesláno 13. leden 2013 Takže sem ve sklepě našewl folii z OBI...:D:D a takhle to dopadlo..dá se nahřát a tvarovat....a drží to..otazka je..na jak dlouho:D:D:D + řadiška..ale nepřebroušená.. Citovat
Rejty Odesláno 27. leden 2013 Autor Odesláno 27. leden 2013 Dnes sem absolovoval Rally letní gumy:D celkem prdel jak to jezdilo bokem:D ABS už konečně funguje jak má už aby bylo jaro a já konečně nahodil překvapení Jen škoda, že kola nikdo nechce:) Takže nějaké photo:) [upravil dne 27/1/13 18:39 od Rejty] Citovat
safi1 Odesláno 27. leden 2013 Odesláno 27. leden 2013 Pekne foto Rejty A kdeze mas zimne radiale ? nemal si nahodou niake pavučiny ? Citovat
Rejty Odesláno 27. leden 2013 Autor Odesláno 27. leden 2013 mal..ale na nich pracuju... 206 najezdí pres tyden tak 50 km su na něm pořád letní Citovat
safi1 Odesláno 27. leden 2013 Odesláno 27. leden 2013 Aha ja tento tyzden budem mat mozno GTi spätne zrkadla Citovat
Rejty Odesláno 28. leden 2013 Autor Odesláno 28. leden 2013 šak su normální nie??? len nastríkané na černou metalízu? já má zpatáky nastrikane černou barvou s červenymi, žlutými a zelenými třpytkami:) Citovat
safi1 Odesláno 28. leden 2013 Odesláno 28. leden 2013 JO jo su normalne len ze budu čierne:papa Citovat
Tommy002 Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Rejty na jaře musíme domluvit nějaké focení a vyjížďku, pokud budeš mít zájem Citovat
Rejty Odesláno 29. leden 2013 Autor Odesláno 29. leden 2013 Určitě a 100% souhlasím:) Hlavně jsem zvědavy na chování KWčka na 206:) Citovat
Tommy002 Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Ale až na letních teď se mi nechce tahat auto do toho marastu... Doufám, že máš nějaké oblíbené silnice na vyzkoušení a kompozice pro focení [upravil dne 29.1.2013 12:23 od Tommy002] Citovat
Rejty Odesláno 29. leden 2013 Autor Odesláno 29. leden 2013 Mno se neboj..ale kolem Prahy toho moc neznám...Spíš okolo Lovosicka a některé místa u Labe... Dobré jsou fotky z garáží at podzemních nebo nadzemních:) Citovat
Rejty Odesláno 30. leden 2013 Autor Odesláno 30. leden 2013 Dnes konečně zlakovny vyzvednuta další libůstka :ú) [upravil dne 30/1/13 16:23 od Rejty] Citovat
FiFa_cze Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Jo, bez znaku by se mi to moje taky líbilo Vypadá to fajnově Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.