Rejty Odesláno 29. říjen 2012 Autor Odesláno 29. říjen 2012 stejně by to asi nikdo nekoupil..... mno tak stejně...potřebuju SW:mad: Citovat
FiFa_cze Odesláno 29. říjen 2012 Odesláno 29. říjen 2012 Byla by to škoda prodávat ale SW schvaluju...do toho bych šel taky mít peníze Citovat
Rejty Odesláno 29. říjen 2012 Autor Odesláno 29. říjen 2012 Já nevim chlapi...není to ani kvuli tomu že je drahej benzin...rozdíly v cenně... v Ustí nad Labem stojí benzin 33-35 Kč...o 20 km dále v Lovosicích stojí 37-39 kč...... Ale k věci..uvidíme no....nějak se peru tedka s dojizdením, spolehlivostí a usporností auta:( A potřebuju 4x 1-1,5 cm podlozky co nejlevneji.... Citovat
Berry86 Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Rejty byla by to skoda prodat, po takove praci, kterou jsi na tom nechal a rozhodne to je srdcova zalezitost. Ale chapu i to, ze clovek musi obcas delat zasadni rozhodnuti kazdodeniho bezneho zivota. Jinak SW je pekne a aspon by jsi zustal verny znacce i modelu:) Citovat
Rejty Odesláno 30. říjen 2012 Autor Odesláno 30. říjen 2012 nejspíš to ale vypadá že dám značky z5 do depozitu....víc jak 30 za něj asi nedostanu a za to mi to nestojí i tak to má porád poctivých 116tisíc najeto:D Citovat
FiFa_cze Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Za 30 je to fakt škoda prodávat Jinak tady máš SW s pořádnym motorem http://www.sportovnivozy.cz/32178-peugeot-206-gti-136-pskuzealu-16top-stav-prostejov Citovat
FiFa_cze Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Jj do té pujdu taky, až budu kupovat Citovat
Berry86 Odesláno 31. říjen 2012 Odesláno 31. říjen 2012 Rejty proc by jsi mel za to dostat jen 30tis CZK, to je nesmysl ne, strasne malo? Jinak, co takove SWcko:D http://auto.bazos.cz/inzerat/18318270/Peugeot-206-SW-2016V-GTI-136-PSROK-03-JEDINY-V-CRNEHAVAR.php [Edited on 31/10/12 12:06 by Berry86] Citovat
Rejty Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 se podívej kolik se prodávají GTička:( já ho koupil před 4 mi roky za 130 tisíc..ale tedka s lemama mi za to někdo víc nedá jinak fakt chci naftu...¨najezdim 120 km denně a to se pak vyplatí Citovat
Berry86 Odesláno 31. říjen 2012 Odesláno 31. říjen 2012 Tak ty lemy, kdyz by se udelaly, tak by nebyla prodejni cena treba kolem 60tis? Ja vim, psal jsi, ze kvuli kazdodennimu provozu by to chtelo neco uspornejsiho, takze nejaky 1.6 HDI 80Kw nebo 2.0HDI 66Kw a trosku poupravit ECU motoru Citovat
Rejty Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 Tak jezdim do práce LOVOSICE- ZDIBY:super performance je jasnej..ale snad to zpytlikuju tak abych se GTI nemusel zbavovat..to by mne urvalo srdce:) [upravil dne 31/10/12 15:13 od Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 MNO mám porád 205..ale dlouho nebude:myslim Citovat
cechic Odesláno 31. říjen 2012 Odesláno 31. říjen 2012 A co časem předělat 206 na ethanol? investice okolo 8000 ale pak už se jezdí na 24kč/l Citovat
Rejty Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 E85??? sorry ale to je proste vysměch normálním lidem..ty krabičky:D leju do svyho auta 100oktan a e85 tam fakt lejt nebudu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.