oni Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 http://aukro.cz/item640463404_peugeot_306_predni_naraznik.html Nasel jsem toto na aukru,co to je,nejaka druhovyroba, ja jen ze na 306 nic neni,ale tohle neni spatny. Citovat
Voighta Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 Za ten peníz není špatný,ale já bych si ho na auto nedal Citovat
jack 306 Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 mi se to teda moc nelíbi ale chtělo by to aby to bylo na autě Citovat
volvik Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 no nejak moc pekny neni ja si budu delat v zime svuj tak uvidime Citovat
oni Odesláno 19. květen 2009 Autor Odesláno 19. květen 2009 no me se taky moc nelibi,ale jen by me zajimalo co to je zac,me spis prijde ze to na 306 vubec neni. Citovat
Boulik Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 mno nebejt tam ty mlhovky a bejt to rovny tak bych to typnul spis na zadek nez na predek:myslim Citovat
Creams Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 Taky zajímavé http://www.tuningbazar.cz/inzerat-18235/ Citovat
zabit Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 Původně zaslal: Creams Taky zajímavé http://www.tuningbazar.cz/inzerat-18235/ proc se ho chces zbavit ?? takovej poklad Citovat
Jenda 309 Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 2 Creams Taky nechápu???? Budeš stavět něco novýho 306 omrzela? Citovat
čakom Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 Creams: škoda že prodáváš ty sedačky jsou super:super Citovat
Creams Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 Hold hlavou prolítlo jiné auto ... jeden kupec se ma dnes podívat na auto ... tak uvidíme co z toho bude ... jen ještě není doděláno čekám na new tapeciry ... Citovat
Voighta Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 Creams: Tak přeju dobrého kupce,ať se o něj hezky stará. Je to krasavec Citovat
dolly1010 Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 Nejhezčí přední nárazník má tady čakom. Taky bych bral něco podobnýho na svou 306ku Citovat
apfelix Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 nezdá se mi tak hnusnej ... na autě by mohl v barvě vypadat slušně a je to jiná alternativa od typu XS a od toho z nových modelu ... určo ho moc lidí nemá Citovat
GRiMx Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 2creams: ten kryt motoru je origo??? Nebo kde jsi ho splašil?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.