rudipd Odesláno 18. květen 2009 Odesláno 18. květen 2009 Ahojte chcem sa opytat ci mi neviete poradit ako mam dat dole cierne folie na ramoch dveri ktore sa mi odlupuju.Je tam lepidlo ktore tam asi davali nahrievanim a nejde mi to dole ani techn. benzinom.Chcem tam nalepit druhe.Uz to niekto robil?Poradte dakujem. Citovat
306gti6 Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 Ja som to uz robyl a bola to robota na h....!Robyl som to s platkom do orezavatka,islo to pokuskoch otrhavat ale islo ozaj este som zabudol ze som to nahrieval teplovzdusnou pistolou:super [upravil dne 19/5/09 306gti6] Citovat
marty777 Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 lehce to ohřívej horkovzdušnou pistolí,jde to pěkně.Nechvátej:super [upravil dne 19/5/09 marty777] Citovat
a.l.k.a Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 ja jsem ji mel jen na jedny strane tak jsem ji taky sundaval. normalne ze studena, slo to v poho akorat musis pooomaluuuu jo a pak jsem to cistil acetonem a hned vzal lestenkou. nakonec jsem ovsem nalepil novy obe dve :D Citovat
309GT Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Já to nahříval normálním fénem,a taky to šlo;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.