f3Rd@ Odesláno 18. květen 2009 Odesláno 18. květen 2009 na te posledni fotce v pravo dole se mi nelibi, na o jednu v levo vypada dobre. [upravil dne 18/5/09 f3Rd@] Citovat
P-106! Odesláno 18. květen 2009 Autor Odesláno 18. květen 2009 finalni podoba je na tech stribrnejch kolech... naraznik je znova v lakovne Citovat
dolly1010 Odesláno 18. květen 2009 Odesláno 18. květen 2009 Auta dobrý Ale k tej stránce: odstraň ty mřížky (#) z těch jmen nahoře, vypadá to moc \"systémově\", jako kdyby byla na stránce chyba a nenačet se tam nějakej obrázek, nebo něco podobnýho. Jinak pěkný Citovat
agresssor Odesláno 23. květen 2009 Odesláno 23. květen 2009 ty kola sou bozi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Citovat
P-106! Odesláno 24. květen 2009 Autor Odesláno 24. květen 2009 jj to jsou ... 8J14 195/45R14:D Citovat
agresssor Odesláno 24. květen 2009 Odesláno 24. květen 2009 v 16kacha by byli libozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Jinak fakt parada:) Citovat
309GT Odesláno 25. květen 2009 Odesláno 25. květen 2009 Původně zaslal: P-106! to bych uz tam ale nedal Ale dal:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.