Black Joe Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Koukám ,že jsem ke kompu přišel pozdě, fotečky už jsou tu . Jinak je to krasavice Citovat
jan07 Odesláno 15. květen 2009 Odesláno 15. květen 2009 ja bych to vymenil za polskeho fiata 650,spotreba do 5,nejmensi pojistka a zaparkujes vsude :D Citovat
Peta-k Odesláno 15. květen 2009 Odesláno 15. květen 2009 taky bych to klidne vymenil mam 1.2 rok 92 ČERVENÉ BARVY a to je problém sakra proč nemam zlutou!:(taky jsem dycky chtel S16 Citovat
kujon106 Odesláno 15. květen 2009 Odesláno 15. květen 2009 Původně zaslal: Peta-k taky bych to klidne vymenil mam 1.2 rok 92 ČERVENÉ BARVY a to je problém sakra proč nemam zlutou!:(taky jsem dycky chtel S16 Čéče, počítám že on chce určitě novej model 106ky, starej je cenově a stářím někde úplně jinde Citovat
Peta-k Odesláno 16. květen 2009 Odesláno 16. květen 2009 tak to taky vim ze to je uplne nekde jinde!!!:rollstejne do ty moji 106 přestavam vražet prachy to je pořad neco jak je to starši model jenom to nejduležitejší aby to prošlo technickou a jinak na to seru a šetřim na S16:aut nebo neco jinýho vetšiho!!! Citovat
BulkaNeAsi Odesláno 18. květen 2009 Odesláno 18. květen 2009 Zdrc, tak to je ulet...jako Mazlicka jsem nemel v zadnym pripade v planu vymenovat ani prodavat...S16 je krasnej luxus...ale 150tis. je dost....vymenime motory...kdyz Te zere spotreba.... Citovat
Lentilka Odesláno 18. květen 2009 Odesláno 18. květen 2009 no konečně ses tu ty ocasu přihlásil:D hoď jsem aj nějakou fotku ať víme co jsi zač [upravil dne 18.5.2009 Lentilka] Citovat
jan07 Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 tady je naprodej 1.4 zluta,zkus se ho optat,treba to vymeni. http://auto.bazos.cz/inzerat/3542366/peugeot-106-fxe.php Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.