Lentilka Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Tak Laďa to za tu Merglovu sportku měnit nechce:) Citovat
kujon106 Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Původně zaslal: Lentilka Tak Laďa to za tu Merglovu sportku měnit nechce:) To nevim jestli je zrovna dobrej tah, u tej 1.4 půjde cena dolů o hodně rychlejc a výkon nikde Citovat
Guest Merglos Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 heh to je S16 od Vosla ,to bych si možná nechal sporta ,opravdu to měníš kvůli spotřebě? neni v tom něco jinýho ? Citovat
Lentilka Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 no prej s tím jezdí 8-10:D což se mi nějak nezdá... Citovat
jardanjarda Odesláno 14. květen 2009 Autor Odesláno 14. květen 2009 takže najeto ma 151 000km, nic mu není a tu spotřebu nevim jestli je to mojim stylem jizdy nevim fakt. běžnou spotřebu mimo obec mam asi 8 l to jedu rychlostí tak mezi 90-120km h Citovat
jakub106GTI Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Ty jo to by Pro nekoho mohl byt kup teda vymena jako prase Citovat
kujon106 Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 To teda jo, já mít 1.4, tak už k tobě dávno jedu Citovat
kujon106 Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Původně zaslal: agresssor dam ti 406 To je slovo chlapa! ) Citovat
RaCes Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 no ja ti to vymenim v zdy som chcel 1,6 S16 Citovat
Lentilka Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 něco mu doplať a on si tu tvou nechá přelakovat:D Citovat
Lentilka Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Původně zaslal: agresssor dam ti 406 :blablabla:blablabla:blablabla Citovat
kujon106 Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Původně zaslal: agresssor Kujone NEPROVOKUJ Neseď u netu a už pomalu vyjížděj do Rýmařova :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.