jardanjarda Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 nevíte prosim někdo kdo by vyměnil žlutou zachovalou 106, bez závad najeto tak do 100tis. za moji 1.6 S16 16V ???? prosim nabídky nebo tip na někoho Citovat
Lentilka Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 no jednoho co má 1,4 žlutou znám, pošli mě na mail nebo na icq fotky a víc info o te tvoji s16 sefcikpavel@seznam.cz icq:226288825 Citovat
kujon106 Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 Můžu vědět proč se chceš zbavit 16V? Citovat
jardanjarda Odesláno 13. květen 2009 Autor Odesláno 13. květen 2009 ještě vloni jsem měl starší model 1,4 byl jsem spokojený. ale ted od zimi mam s16 vykon auta je pěknej ale promě docela ani nevyužitelnej a zbytečně moc to žere. ja jezdim hodně a delší vzdálenosti a už ted s tim poslední dobou ani nejezdim brávam si totovu 406 HDI tam jedu pěkně se spotřebou něco okolo 5litrů na 100km. ale s S16 by se mi to pěkně prodražilo. když jsem měl 1.4 tak jsem se bez problemů se spotřebou držel okolo 6 litru i pod.a mit auto jen pro paradu je poro mě docela zbytečné když na nějnemam ani garaž stojí před barákem. auto je naprosto vpořádku bylo celou dobu garažované jen ted co jsem ho koupil ja v zimě tak stojí pořád venku a myslim si že je to škoda. Citovat
Black Joe Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Pověz nám o tom své draku. Jakou má barvu, rok výroby ,kolik má nalítáno a foto by nebylo špatné. Když se ti nepodaří vložit foto pošli mi to na mail. Citovat
jardanjarda Odesláno 14. květen 2009 Autor Odesláno 14. květen 2009 musí byt jen žlutá tu si přeju už od začátku co mam řidičák Citovat
jardanjarda Odesláno 14. květen 2009 Autor Odesláno 14. květen 2009 tybrďo nevim jak se tam ukládá fotka , když to dam jako příloha tak to nejde. na zažádání zašlu Citovat
RaCes Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 no ja som len zvedavvy....viče mi poslat na races@centrum.sk dik Citovat
kujon106 Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Čéče k tý spotřebě - já jsem taky předtím měl 1.4 a je pravda že spotřeba byla nižší, ale zase né o tolik. Dálky (Chotěboř-Brno) vycházely zhruba něco pod 6l/100km a když jedu tu samou trasu s s16 rozumně okolo 100km/h, tak se dostanu někam na 7l/100km. Citovat
s1600 Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 fotky je potreba zmensit,hodte to sem nekdo,jsem zvedavej.. Citovat
jakub106GTI Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Původně zaslal: kujon106 Čéče k tý spotřebě - já jsem taky předtím měl 1.4 a je pravda že spotřeba byla nižší, ale zase né o tolik. Dálky (Chotěboř-Brno) vycházely zhruba něco pod 6l/100km a když jedu tu samou trasu s s16 rozumně okolo 100km/h, tak se dostanu někam na 7l/100km. kdo ale s s16 jezdí rozumně? já jo když zahřívám olej:D Citovat
kujon106 Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Třeba já sem při těch delších trasách nucen, protože když by mi došel benzín, tak bych musel domů tlačit Citovat
RaCes Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 tady su jeho foto...velmi sa podobana moju [upravil dne 14.5.2009 RaCes] Citovat
RaCes Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 jaa bych menil ale farba je taka ista :D nie zltaa Citovat
jardanjarda Odesláno 14. květen 2009 Autor Odesláno 14. květen 2009 tady je ještě na starých kolech focená protože jsem píchl ale ted ji už zase mam na letních už mam pneumatiku spravenou. mužu poslat foto ale jak moc ji mam zmenšit aby mi to šlo vložit? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.