309GT Odesláno 29. březen 2010 Odesláno 29. březen 2010 Ty už taky zadělávej těstíčko:D:D:D:D Citovat
volvik Odesláno 29. březen 2010 Odesláno 29. březen 2010 presne tak jeste by to chtelo premluvit jakuba106gti, toma406, jiri106xs jeste ty P-106! ty by si mohl jet potom creams pokud bude moct sobol no je jich tady hodne peknech staci se jenom ptat tak sup sup ptejte se :D:D Citovat
wooody Odesláno 29. březen 2010 Odesláno 29. březen 2010 já se klidně přidám, rejty určo taky, teda jestli mě budete chtít.... Citovat
volvik Odesláno 29. březen 2010 Odesláno 29. březen 2010 To je taky pravda musim napsat rejtymu Citovat
wooody Odesláno 29. březen 2010 Odesláno 29. březen 2010 no jenže na icku ani na fejsu neni, a tel už má asi měsíc vyplej..... Citovat
volvik Odesláno 29. březen 2010 Odesláno 29. březen 2010 Původně zaslal: wooody no jenže na icku ani na fejsu neni, a tel už má asi měsíc vyplej..... V pohode napsal jsem mu zpravu na drzkoknizce tak doufam ze se ozve Citovat
wooody Odesláno 29. březen 2010 Odesláno 29. březen 2010 snad jo, pan čalouník :-D [upravil dne 29/3/10 wooody] Citovat
309GT Odesláno 29. březen 2010 Odesláno 29. březen 2010 A jak je to se srazama?Taky se celou sezónu sbírají body? Citovat
Rejty Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 letos TC seru..mel bych z toho zbytecne nervy a hlavu na honem honem honem..pokud ale v TC bude soutež club scene,jdu do toho.....necham si nejake napady projit hlavou...napadlo mne neco ve stylu ZOO....cedulky s druhem Lva,vyběh jako v zoo.....rikam necham si to projit hlavou a pak vam mrsknu sem muj napad.....ale jedno vim jiste....Tuning cup letos seru.... Citovat
Creams Odesláno 30. březen 2010 Autor Odesláno 30. březen 2010 Kluci rád bych se přidal ale uvidíme jak to vůbec bude... pokud se probojuju i s kámošem tak budeme mít společné expo tak bohužel bych nestal s vámi... uvidíme pokud se neprobojuju tak se rád přidám do řad peu fora Citovat
volvik Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 no wooody mel svatou pravdu rejty to vymyslel :D:D to mi pripada jako nej napad ted to jeste domyslet jinak budeme vsichni radi jak se oba pridate (pokud vam to vyjde) [upravil dne 30/3/10 volvik] Citovat
Rejty Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 videl bych to pro kazdeho cedulku na stojanku s druhem lva,jako je to před vyběhem v ZOO.. Treba po mně nazev: Lev marseillský-protoze budu mit auto trochu stylizovane do meho oblibeneho fotbnaloveho tymu. Pod jmeno kdy byl vyroben, jako datum narozeni.Pak oůvod automobuilu a dolu upravy vypsat:) Co se tyce kompizice doplnku.muzu sehnat prote kusy stromu..nic velikeho..udelat to jako vybeh v ZOO..to bychom se pak dohodli na doladění napadu,času je dost..třeba nekdo prijde s lepsim napadem:)))) Citovat
Rejty Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 pak kdybychom to dohodli nejak,tak sme si mohli rozhodit ukoly co kdo sezene??co vy na to? Citovat
Rejty Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 pak kdybychom to dohodli nejak,tak sme si mohli rozhodit ukoly co kdo sezene??co vy na to? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.