Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Neco mlati v zadni naprave


oni

Recommended Posts

Tak kdyz jeden problem vyresenej tak se objevi dalsi,je to mozny,nekdy si rikam ze peugeota do baraku uz nikdy vice.

Od leveho kola se ozyvaj jako tupy rany a nekdy mi prijde,ze kdyz brzdim a vemu diru nebo hrb tak se kolo jako rozkmita,poradite mi jak zjistim jestli to je silentblok nebo tlumic? ty podelne silentbloky jsem zkousel jakoby pacit a prijdou mi v pohode,k tem kulatym se nedostanu. Diky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Tak kdyz jeden problem vyresenej tak se objevi dalsi,je to mozny,nekdy si rikam ze peugeota do baraku uz nikdy vice.

Od leveho kola se ozyvaj jako tupy rany a nekdy mi prijde,ze kdyz brzdim a vemu diru nebo hrb tak se kolo jako rozkmita,poradite mi jak zjistim jestli to je silentblok nebo tlumic? ty podelne silentbloky jsem zkousel jakoby pacit a prijdou mi v pohode,k tem kulatym se nedostanu. Diky za rady!

To mi teď dělá taky,ale neni čas se na to podívat,mám teď plnou pr..l práce na 309:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry že ti lezu do tématu, mám \"podobný\" problém a nechcu kvůli tomu začínat nový vlákno ...

Někde od pravýho zadního kola je slyšet, při přejíždění nerovností, cinkání. Není to nijak zvlášť hlasitý, jako kdyby o sebe klepaly dvě kovový tyčky nebo někde lítala uvolněná převlečná matka. Pod auto sem se díval, ale vidět není nic, rezervu mám dotaženou, tak nevím.

Jestli někdo tušíte co by to mohlo být, tak díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá mi to to samé, zkus auto zvednout a chytit zadní kolo a zkusit s ním zahýbat tam a zpátky, mně se to kolo trošku vychyluje tak o 0,5 cm a dle mého mechanika je to ten zvuk- říkal že by to chtělo vyměnit nápravu a radši celou. Ukazoval mi to zespodu, nevím jak se to jmenuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: panhu

sorry že ti lezu do tématu, mám \"podobný\" problém a nechcu kvůli tomu začínat nový vlákno ...

Někde od pravýho zadního kola je slyšet, při přejíždění nerovností, cinkání. Není to nijak zvlášť hlasitý, jako kdyby o sebe klepaly dvě kovový tyčky nebo někde lítala uvolněná převlečná matka. Pod auto sem se díval, ale vidět není nic, rezervu mám dotaženou, tak nevím.

Jestli někdo tušíte co by to mohlo být, tak díky za info.

Na 309 mi tohle cinkání dělala vymačkana ta guma na tlumiču co je v ní uchycen.tlumič potom narážel do nápravy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...