kujon106 Odesláno 6. listopad 2009 Odesláno 6. listopad 2009 Heh, ford a navíc cougar To radši drátem do oka :D
309GT Odesláno 6. listopad 2009 Odesláno 6. listopad 2009 S Cougarem jsem párkrát jel,má ho kamarád,ale nějak mě to nenadchlo,nic moc....akorát nafoukaná puma:D FORD -For Only Retard Drivers :D
jiri106xs Odesláno 6. listopad 2009 Odesláno 6. listopad 2009 Mě se taky nelíbí, já jsem jen zprostředkovatel prodeje:D:D
Lentilka Odesláno 6. listopad 2009 Autor Odesláno 6. listopad 2009 Fordem tam a vlakem nazpět... ale na druhou stranu strejda ma mondeo snad to uplne prvni a faka bez velkych zavad do ted...
jiri106xs Odesláno 6. listopad 2009 Odesláno 6. listopad 2009 joo..., ale posledních 15 let mu akorát stojí v garáži ne?:D
Lentilka Odesláno 7. listopad 2009 Autor Odesláno 7. listopad 2009 no nestojí jezdí s ním pořád... taky jsem se divil ale fakt bezproblemovy auto...
kujon106 Odesláno 7. listopad 2009 Odesláno 7. listopad 2009 Teďka jedna docela funyn story s fordem - bydlim v Brně s kámošem na bytě a jeho táta nám tam vezl čak_norris_lavici. Přijel C-Maxem a tak sme se tak chvilku bavili ve stylu \"fordem tam, vlakem zpět\" , výprávěl sem mu historku o kámošově služebnim 1.6 Focusu II. (r.v. 2007, měl najeto cca 30-40tisíc, kdy museli měnit komplet motor :D a i potom ho to asi 3x nechalo někde na cestě -> odtah), zasmáli sme se tomu a on mi řikal, že na tomhle c-maxu má už asi taky těch 30k najeto a absolutně bez problému... Odjel, pohoda... A den na to volal, že ford se posral a dojezdil :D :D Já myslel že umřu smíchy :D
Lentilka Odesláno 8. listopad 2009 Autor Odesláno 8. listopad 2009 no my co máme firemního tranzita tak ten se taky pořád sere:D
John Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 víte proč se FORD začal vyrábět v Něměcku??? Aby OPEL nebyl nejhorší automobilka v Něměcku... a pak co znamená značka F O R D ? FORD = forever only repair day [upravil dne 8/11/2009 John]
Lentilka Odesláno 8. listopad 2009 Autor Odesláno 8. listopad 2009 ted jsem nekde cetl ze ford je cosi s retard drivers:D
jiri106xs Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 Půjdou sundat lišty, aniž by musely dolů nárazníky?
Fr3sh Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 listy na narazníkach? ano pujdou..hodne blbe a nejde to...:D ale jdou dolu mel jsem je dole...ale kurvis je pac je debilni plast kterej aspon u mych sedych narazniku belal
jiri106xs Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 Tak se na to asi vykašlu... Nemám s tím teď kam zajet, abych sundal nárazníky a nějak rvát se mi to nechce. Jde mi o to, že ty lišty jsou dost prasácky nastříkaný a mám sto chutí to nějakým \"barvožroutem\" sundat.
Lentilka Odesláno 9. listopad 2009 Autor Odesláno 9. listopad 2009 naraznik sundaš i když to máš na zemi popř stojiš na nějakym špalku ale z boku na ty šrouby si polameš ruky:D
jiri106xs Odesláno 9. listopad 2009 Odesláno 9. listopad 2009 Jj vím, ale jde mi spíš o to současný počasí...
309GT Odesláno 10. listopad 2009 Odesláno 10. listopad 2009 Původně zaslal: Lentilka ted jsem nekde cetl ze ford je cosi s retard drivers:D To jsem asi psal já o stránku dříve:D F - For O - Only R - Retard D - Drivers :D:D:D
Fr3sh Odesláno 10. listopad 2009 Odesláno 10. listopad 2009 Dneska jsem se ptal ve speedpro.cz za kolik mi objednaji spodni rozperu original omp...tipnete si....sam sem byl prekvapen 1260,-
jiri106xs Odesláno 10. listopad 2009 Odesláno 10. listopad 2009 Tak... a teď se ztrhne lavina objednávek na spodní rozpěru... :D
Fr3sh Odesláno 10. listopad 2009 Odesláno 10. listopad 2009 vis co, levnejsi, lepsi(1000000x) atd. jen je hodne moc nizko... a jinak ted nejspise kupuju toto...http://global.ebay.com/Steering_wheel_OMP_CORSICA_replica_SUEDE_350mm/270480088205/item za 750 kc i s dopravou za OMP volant je slusny :D kamarad na nej furt kouka..nakonec si koupil nejakej jinej pac na tuten nemel (v CR v obchode 2500kc) tak ze bych mu dal darek za 1000 kterou by mi musel teda samozrejme dat [upravil dne 10/11/09 Fr3sh]
Recommended Posts