Lefa Odesláno 13. duben 2009 Odesláno 13. duben 2009 Cus, urcite uz jste nekdo tahal kabely k zadnim reprakum? Potreboval bych vedet kudy:D Urcite to bude pod kobercem u prahu, kdyz tam nejsou listy?? Diky Citovat
pastorek Odesláno 13. duben 2009 Odesláno 13. duben 2009 Nedávno som to ťahal Lubkovi. Po pravej strane (v smere jazdy) ide zväzok káblov do zadu, tak popri nich. Nieje tam žiadna lišta iba úchytky. Ulož to tak ako je pôvodná kabeláž. Pozor na prechody okolo hrán. Citovat
Lefa Odesláno 13. duben 2009 Autor Odesláno 13. duben 2009 Původně zaslal: pastorek Nedávno som to ťahal Lubkovi. Po pravej strane (v smere jazdy) ide zväzok káblov do zadu, tak popri nich. Nieje tam žiadna lišta iba úchytky. Ulož to tak ako je pôvodná kabeláž. Pozor na prechody okolo hrán. Citovat
Lefa Odesláno 13. duben 2009 Autor Odesláno 13. duben 2009 Neni problem s odhrnutim koberce??? Citovat
pastorek Odesláno 13. duben 2009 Odesláno 13. duben 2009 Nie. Nieje nijako pripevnený , stačí oba odhrnúť a je pekný prístup ku káblom. Citovat
pastorek Odesláno 13. duben 2009 Odesláno 13. duben 2009 Původně zaslal: Lefa Super diky cus:D Držím palce a daj si pozor na ruky, ja ich mám po takejto montáži vždy doškriabané. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.