bl@cker Odesláno 10. duben 2009 Odesláno 10. duben 2009 Zdravim tak mi dosli AE. Mam dotaz k instalaci. Je tam normal konektor a jeste na spodni casti jsou vyvedeny myslim 4 hole dratky cerne cervene. Nevite nekdo nac to je Dik za odpovedi Citovat
bl@cker Odesláno 10. duben 2009 Autor Odesláno 10. duben 2009 podle me jsou od tech krouzku. Nemaji se zapojit misto parkovacek? Citovat
bl@cker Odesláno 10. duben 2009 Autor Odesláno 10. duben 2009 Původně zaslal: hudy Mas SZ:papa Ok thkx. Kdyz bude zitra cas pustim se do toho a dam vedet jak jsem dopadl Citovat
bl@cker Odesláno 11. duben 2009 Autor Odesláno 11. duben 2009 tak je to v prd. . . motorky sou jiny. takze zitra valim za znamym co se v tom orientuje a uvdime co vyresime Citovat
hudy Odesláno 11. duben 2009 Odesláno 11. duben 2009 v tech origo svetlech maji delsi ty \"osicky\", ze?! a do AE se nevlezou! Citovat
bl@cker Odesláno 11. duben 2009 Autor Odesláno 11. duben 2009 Původně zaslal: hudy v tech origo svetlech maji delsi ty \"osicky\", ze?! a do AE se nevlezou! jj presne. Jak si to resil? Citovat
hudy Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 psal jsem SZ, ale mely by to byt zrejme tyhle http://www.aukro.cz/item608835248_motorky_pro_naklon_svetlometu_pro_ford_focus_01_04.html Citovat
bl@cker Odesláno 12. duben 2009 Autor Odesláno 12. duben 2009 Původně zaslal: hudy psal jsem SZ, ale mely by to byt zrejme tyhle http://www.aukro.cz/item608835248_motorky_pro_naklon_svetlometu_pro_ford_focus_01_04.html mas SZ Citovat
hudy Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 tu vcerejsi jsem cetl a jestli je nejaka dnesni,tak tam neni Citovat
bl@cker Odesláno 12. duben 2009 Autor Odesláno 12. duben 2009 Původně zaslal: hudy tu vcerejsi jsem cetl a jestli je nejaka dnesni,tak tam neni uz uz Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.