Boulik Odesláno 20. duben 2009 Odesláno 20. duben 2009 ahoj vyfot prosim te jakej konektor tam mas ted to uz zacina bejt parodie te lituju Citovat
volvik Odesláno 20. duben 2009 Autor Odesláno 20. duben 2009 no jo to mi povidej zasrany mezityp vecer to tady hodim ted jsem v praci a tobe to pasovalo dobre??? Citovat
Boulik Odesláno 20. duben 2009 Odesláno 20. duben 2009 jj me v pohode ja resim jenom zmenu barvi krouzku z zlutejch na bile a uz mi to taky pije krev porad nwm co a jak hod to sem vecer mrkneme na to Citovat
Voighta Odesláno 20. duben 2009 Odesláno 20. duben 2009 volvik To je fakt pech.Myslel jsem že na podobný jobovky mám kliku jen já. U těch mých jsem musel prozměnu uříznout kus plastu z lampy,aby my tam pasovaly. [upravil dne 20/4/09 Voighta] Citovat
volvik Odesláno 20. duben 2009 Autor Odesláno 20. duben 2009 jsem zvedavy jak to vyresim ja ale jak jsem se tam snazil dat ty na ten starsi typ tak bych to taky musel riznout ale porad byly na bokach nejake male chybely mi tam asi 2cm a to je dost tak uvidime jak ty nove jeste jsem se k tomu nejak moc nedostal aztim mi rikal bracha ze konektory nepasujou a ze svetlo tam budu muset nejak dorvat ale mohlo by pasovat tak za pul hodky koncim v praci tak se hned na to kuknu a pak napisu Citovat
volvik Odesláno 20. duben 2009 Autor Odesláno 20. duben 2009 tak tady je to foto a ty svetla ted uz nepasujou vubec nejdou tam narvat tak uz si nevim rady Citovat
volvik Odesláno 20. duben 2009 Autor Odesláno 20. duben 2009 omlouvam se za kvalitu fotek je to foceno mobilem Voighta Muzes mi prosim te vyfotit konektory co tam mas na zapojeni??? A vidis aspon nejsi sam ja mam taky na takove hovadiny kliku Diky [upravil dne 20/4/09 volvik] Citovat
volvik Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 Tak panove asi jsem na to prisel ty nove svetla posilam zpet nechavam si posilat zpet ty co jsem mel ale jeste to potrebuju potvrdit od Voighty jak to ma vlastne zapojene a jestli mu trci jeden konektor co tam byl u kabelaze u auta. Ted mi vsechno docvaklo tak uvidime jestli umim poradne myslet a jinak jak jsem mel ty na ten starsi model tak bych to musel taky vyrezat ten kousek jak voighta a pasovaly by mi (mozna) Takze diky moc za rady a ted uz cekam jenom na tebe Voighta a na fotky jinak fakt diky ze jste se mnou meli trpelivost :D:D a jeste jednou se omlouvam za Citovat
marty777 Odesláno 21. duben 2009 Odesláno 21. duben 2009 Počkej,podle fotek máš světla na novej model.Tam jsou jiný konektory. Citovat
volvik Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 no jo ale nepasovaly mi tam ani ty co jsou na stary model ale doslo mi to az ted co a jak a budu to svetlo muset jeste zbrousit aby mi tam sedlo Citovat
marty777 Odesláno 21. duben 2009 Odesláno 21. duben 2009 Původně zaslal: volvik no jo ale nepasovaly mi tam ani ty co jsou na stary model ale doslo mi to az ted co a jak a budu to svetlo muset jeste zbrousit aby mi tam sedlo V jakejch místech ti to nepasovalo? Citovat
Voighta Odesláno 21. duben 2009 Odesláno 21. duben 2009 volvik: Jak se dostanu večer domu,hodím sem fotky. Já mám na angelech konektor se třema koncovkama samec a na kabelech z auta je konektor se třema koncovkama samice,takže mi to do sebe zapadlo 100% Origo světla byly na H4. Citovat
volvik Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 no jo jak mi to ted docvaklo a jeden konektor ti visi ze??? Citovat
volvik Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 Marty777: Nepasovalo mi to na sroub pod listou a chybelo mi na boku asi 2cm Citovat
volvik Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 Sakra voighta nemohl si mi napsat driv ale v pohode byla to moje chyba :D:D pro priste uz vim ted jenom doufam ze mi je vymeni zase zpatky a vse bude tak jak ma byt Citovat
Voighta Odesláno 21. duben 2009 Odesláno 21. duben 2009 Vlevo konektor angelů,vpravo konektor z auta [upravil dne 21/4/09 Voighta] Citovat
Voighta Odesláno 21. duben 2009 Odesláno 21. duben 2009 Jediný kabely který jsou tam ,,navíc\" je konektor s dvěma dráty na parkovačku,kterej se pak přepojí na kroužky. Citovat
volvik Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 jj presne tak mi to dneska docvaklo tak diky moc mas to u me :super:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.