rudipd Odesláno 24. březen 2009 Odesláno 24. březen 2009 Ahojte chcem sa opytat ci nahodou neviete poradit co by mohlo byt za problem s mojim tatosom.Tyka sa to motora aspon si myslim.Ked ide motor naprazdno na neutrali motor ide v pohode aj ked pridam plyn na neutrale ide v pohode.Ked ale zaradim akukolvek rychlost a motor ide do zaberu ta pocut pri nizsich otackach akesi klepkanie.Pri vyssich otackach je to pocut tiez ale nie az tak ako pri nizsich.Niekedy mam pocit ze pri vyssich otackach to ani nepocut.Neviete prosim co by to mohlo byt?Je to moc vazne?Mam P306 1,4 benzin r.v. 1998 sedan. Dakujem. Citovat
jack 306 Odesláno 24. březen 2009 Odesláno 24. březen 2009 ja bych to spíš viděl na převodovku na nějaké ložisko Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.