abio Odesláno 7. březen 2009 Odesláno 7. březen 2009 mam furt problem, vržemi mi přední náprava, strana u spolujezdce,ale jen pouze kdyz jedu fakt pomalu,i přes menši nerovnosti, kdyz se auto jen tak pohupuje, ale kdyz jedu rychleji,tak to nedela. fakt by mne zajimalo co to je... Dekuji za pomoc Citovat
chucknorek Odesláno 7. březen 2009 Odesláno 7. březen 2009 co treba gumy stabilyzatoru.... skus namazat treba VDéčkem... u Fabii stalá nemoc.. Citovat
abio Odesláno 7. březen 2009 Autor Odesláno 7. březen 2009 zkusim... snad poradi este nekdko neco Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.