Ondra_S16 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 bylo tady na foru, jestli myslis to co ja:D jinak kdyz uz tady mame takovy fain pokec:D co rikate na zamky kapoty? Nechystate se nekdo na to? Citovat
kujon106 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 kua, já kdybych nechlastal, tak už mam dávno čtyřklapku, svody, pug_sport ecu a 3 další S16ky na ND :D Citovat
s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 Kujo-taky si rikam,ze neni vikend,kdybys nekalil:Dmozna jen subjektivni pohled:D zamky kapoty bych daval v pripade lamino vrat a kapoty.. jj,ta recka modra bestie,presne tu mam na mysli:D Citovat
jiri106xs Odesláno 18. duben 2009 Odesláno 18. duben 2009 Tak jsem byl týden v Německu a zítra ráno jedu znovu:nevim, tak alespoň narychlo hodím taky nějakou tu fotečku z Příbrami;) [upravil dne 18.4.2009 jiri106xs] Citovat
jiri106xs Odesláno 18. duben 2009 Odesláno 18. duben 2009 Původně zaslal: Lentilka ty bíle 106 mají stejné mračítka jak kuba? Já mam nejspíš ty samé, jako měl kuba, ale ta druhá tam měla jen bílou izolačku:nevim Citovat
makouš Odesláno 1. květen 2009 Autor Odesláno 1. květen 2009 tak co jedete nekdo do mimone na sraz o vikendu Citovat
s1600 Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 tezko rict..spi ne,ikdyz bych rad vyzkousel novy upravy.. Citovat
KeiTynka Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 to S1600: japa to, že ne? Ještě před pár dny jsi psal že pojedeš. Citovat
makouš Odesláno 3. květen 2009 Autor Odesláno 3. květen 2009 a kdy pojedete v patek nebo az v sobotu Citovat
jiri106xs Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 Tož já ještě nevim:myslim Třeba mi v sobotu ráno přeskočí a dorazim:aut Citovat
s1600 Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 jeste nevim,jak s penezma...a jestli nedorazi konecne slicky,tak to ani nema cenu..blby Hondy:ticho Citovat
makouš Odesláno 3. květen 2009 Autor Odesláno 3. květen 2009 no ja bych rek ze ani tak nemame sanci i se slickama ma tam byt favorit z madarska ktery jezdi 400m za 13s tak nevim no a hondy to je tak jen ze budes vedet cas za jaky to ujedes Citovat
s1600 Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 ja to myslel obrazne.. byva to tak,ze do 1600ccm byva boj mezi Pugy s Hondami..obcas nejakej atyp v podobe ocesanyho fava odnekud z Madarska..a zadny ambice nemam,mam auto na denni jezdeni,zadnej vytrhanej interier,nic podobnyho,jen zakladni upravy.. Citovat
Lentilka Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 Původně zaslal: makouš no ja bych rek ze ani tak nemame sanci i se slickama ma tam byt favorit z madarska ktery jezdi 400m za 13s tak nevim no a hondy to je tak jen ze budes vedet cas za jaky to ujedes na to fáčko bych podal protest, ať to dají do speciálů tam nemá vůbec nic, já proti němu je ve slušovicích loni...tam má jen venkovní plechy, okna z plastu a vše co je zbytečný ven a motor nevim z čeho, beztak 1,6 feliciu upravenou Citovat
KeiTynka Odesláno 4. květen 2009 Odesláno 4. květen 2009 No zatím to vypadá, že dorazíme už v pátek večer a budem tam spát... ale všechno bude záležet na počásku. Citovat
makouš Odesláno 4. květen 2009 Autor Odesláno 4. květen 2009 no my vyrazime tez v patek bufdem tak okolo pul 6 Citovat
jakub106GTI Odesláno 4. květen 2009 Odesláno 4. květen 2009 no já určo ne...Nějak se mě nechce Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.