Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Kujo-taky si rikam,ze neni vikend,kdybys nekalil:Dmozna jen subjektivni pohled:D

zamky kapoty bych daval v pripade lamino vrat a kapoty..

jj,ta recka modra bestie,presne tu mam na mysli:D

  • O 2 týdny později...
Odesláno

no ja bych rek ze ani tak nemame sanci i se slickama ma tam byt favorit z madarska ktery jezdi 400m za 13s tak nevim no a hondy to je tak jen ze budes vedet cas za jaky to ujedes

Odesláno

ja to myslel obrazne..:roker byva to tak,ze do 1600ccm byva boj mezi Pugy s Hondami..obcas nejakej atyp v podobe ocesanyho fava odnekud z Madarska..a zadny ambice nemam,mam auto na denni jezdeni,zadnej vytrhanej interier,nic podobnyho,jen zakladni upravy..

Odesláno
Původně zaslal: makouš

no ja bych rek ze ani tak nemame sanci i se slickama ma tam byt favorit z madarska ktery jezdi 400m za 13s tak nevim no a hondy to je tak jen ze budes vedet cas za jaky to ujedes

na to fáčko bych podal protest, ať to dají do speciálů;) tam nemá vůbec nic, já proti němu je ve slušovicích loni...tam má jen venkovní plechy, okna z plastu a vše co je zbytečný ven a motor nevim z čeho, beztak 1,6 feliciu upravenou

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...