s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 tak to je pohoda..zajetej motor..ja premyslim, o slickach,snad mi vyjdou penize,nedriv svody a pak slicky..nevis o necem? Citovat
Lentilka Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 http://speedpro.cz/yokohama-2404513-slick-2kusy-nove-p-2113.html Citovat
s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 ja casy nevim..jen vim,ze jsem jel nastejno s ciplym Leonem Cupra TDI,ve dvou lidech,basa piv,promoklejch hadru(minula Mimon) a naradi:D:D:D Citovat
s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 Původně zaslal: Lentilka akorát 240 je fakt moc:D a 13\'\' zas malo,psal jsem jednomu jezdci z KWB,co jezdi SAXO 16v;) Citovat
Lentilka Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 takže na sprinty 14\" jo? já chtěl právě shánět třináctky... Citovat
Ondra_S16 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 koukam ze je tu slusny pokec:super:D a lidi co chcou neco vrazit do performance jeste vic:D Citovat
s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 sprinty,vrchy,slalom-14\'\'..sakra,budu si muset najit nejakou vynosnou brigadu.. Citovat
Lentilka Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 tak styling na 106 je pekne hnusnej co se prodává Citovat
Lentilka Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 styling jen tak light:aut no a ještě pro lose weight Citovat
s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 vim o spodnim powerflexu..sakra,to je dilema:Dsetrit nebo powerflex:D Citovat
s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 ja vyhazel tlumeni..nekdy si zajedu na vahu,mam o kousek,docela by me zajimalo,jak jsem na tom..mam takovou soc vybavu(diky bohu),takze bych moh byt kolem 920kg. Citovat
Ondra_S16 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 to by byla dobra hmot, ja mam v tp 1025:( Citovat
Ondra_S16 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 kolik tam mas ty? Jinak jak jste se bavili o stylingu, ja nejsem na naraznicky laminatky a takovy picovinky:bojim Uznavam seriovy sport paket nebo maxi kit, ten je velmi libovy:) ale s nim by to uz chtelo i max performance:D takze investice kolem pul mega bych to videl, a to fakt nemam:D:D Citovat
Lentilka Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 já mám v tp 1050:D no jinak vsázím sportku a jak to padne tak kupuju další čtyři s16:D Citovat
s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 snad na saxo clubu psal,ze komplet motor pro tridu S1600 190HP vyjde na pul mega..:Da maxi?..libovka....no jo,dat motor a diferaky z T16:D Citovat
s1600 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 Původně zaslal: Lentilka já mám v tp 1050:D no jinak vsázím sportku a jak to padne tak kupuju další čtyři s16:D vyhrat,jak udelam 106 T16 MAXI:xvul Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.