Lentilka Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 Marťo kde si sehnal ty carbon výplně dvěří? já potkal na netu tabule 1x2m asi za nějaký 4000,- Citovat
s1600 Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 za ty vacky,to je palka jak h.vado...pak jeste chip... pujde tu nekdo pres leto do svodu?..co takhle hromadna objednavka? Citovat
Ondra_S16 Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 ja se chystam(asi:D), zjistuji si jeste nejaky info z UK:) Jinak stale rozmyslim, zdali vyhazovat prachy nebo radsi setrit:myslim:D Rad bych se totiz dostal casem k Lanceru:) Citovat
jakub106GTI Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 Původně zaslal: s1600 za ty vacky,to je palka jak h.vado...pak jeste chip... pujde tu nekdo pres leto do svodu?..co takhle hromadna objednavka? ja bych chtel v lete koupit:) Citovat
makouš Odesláno 16. duben 2009 Autor Odesláno 16. duben 2009 ty vyplne jsem brousil rucne z karbonovy desky jinak v pribramy bych byl treti ale nahlasil jsem se omylem do dvoulitru a tam jsem byl 5 a kdyz jsem jel domu tak jsem roztrhl diferencial tady jsou vysledky http://extreme-show.tuning-sport.cz/vysledky/vysledky_do_1600VIII.pdf http://extreme-show.tuning-sport.cz/vysledky/vysledky_do_2000VIII.pdf Citovat
s1600 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 kluci,pojdte do toho,Racelandy ted vyjdou na 5300 i s postou z ebay.. Citovat
Ondra_S16 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 A je to typ 4-2-1 nebo 4-1? Ja bych chtel totiz 4-1;) Citovat
s1600 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 4-1?budes davat vacice?..jinak pry nemaji cenu.. tohle jsou 4-2-1,ale 4-1 Raceland taky ted dela.. Citovat
Ondra_S16 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 To mozna taky, 4-2-1 podle me neni nejaky vyrazny krok vpred, nwm no. Jak chcete, ale ja kdybych se pro svody rozhodl, tak 4-1:) Citovat
s1600 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 ja rozhodne neplanuju,teda aspon v prubehu rok,vacky..15tis.je pro me jako studenta velka polozka..421 zlepsi vlastnosti v nizsich ot,kdezto 41 v kombinaci s vacicema ve vyskokej,kde ja se casto nepohybuju.. Citovat
kujon106 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 O prazdninách budou penízky, takže si myslim že je určitě pořídím také Citovat
s1600 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 na ebay jsou jeste janspeedy,ale reference zadne... Citovat
Ondra_S16 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 uvazuji nad nakupem z gmc motorsport, ceny jsou celkem dobre... Citovat
s1600 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 u gmc vacice Grupo A 260liber,pekny..svody ale jen 4-1:xvul Citovat
Ondra_S16 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 ja bych se tech svodu 4-1 nebal;) co ostatni? na jake to vidite? Citovat
kujon106 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 Ještě jsem ty rozdíly nikterak moc nestudoval, ale jestli je to jak píše s1600, tak bych vzal asi 421. Citovat
jakub106GTI Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 Coz tak kdo pak si je objedna uz ted Citovat
s1600 Odesláno 16. duben 2009 Odesláno 16. duben 2009 ja nee..setrim..psalo se o tom na saxo clubu... Citovat
Ondra_S16 Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 4-1 mi byly doporuceny i proto, ze tam jsou stejne dlouhe vsechny kanalky, u 4-2-1 je problem, ze nektere firmy muzou vyrobu \"zanedbat\" a pak jsou tam ruzne delky. Jinak 4-2-1 jak rika s1600 pocitis od strednich otacek, 4-1 te kopnou ve vrchu.. Citovat
Perdichtel Odesláno 17. duben 2009 Odesláno 17. duben 2009 taky bych koupil, pokud vyjdou na takové peníze - já viděl tady za 6,3K, bral bych 4-2-1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.