KeiTynka Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 Tak já taky přihodím nějakou tu momentku z Příbrami. Citovat
Lentilka Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 ty bíle 106 mají stejné mračítka jak kuba? Citovat
jakub106GTI Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 Původně zaslal: Lentilka ty bíle 106 mají stejné mračítka jak kuba? vypadá to tak:) tady jedna fotky z přípravy na příbram - stejně to bylo zbytečný než jsem dorazil tak to bylo zaprasený Citovat
jakub106GTI Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 Původně zaslal: Lentilka ty je tam už zase nemáš? jak jsem dal angel tak mračítka šla pryč Citovat
jakub106GTI Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 tak tady je video Makouš vs Merglos (ten zvuk není od těch aut ale zrovna prolétlo letadlo:aut) Citovat
KeiTynka Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 Škoda, že se na to nemůžu podívat, my máme v práci youtube zakázaný. Citovat
Lentilka Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 ty jo jsem si myslel že Nero pojede rychleš než to Makoušovo... Citovat
s1600 Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 ja taky koukam,cekla jsem od Merglose vic... ja uz se tesim,az zmerim sily s nejakou S16... Citovat
Black Joe Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 Pěkné video já viděl jen rozjezd. Ten rozdíl mezi nimi , byl opravdu markantní ,to jsem nečekal. Citovat
kujon106 Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 Původně zaslal: KeiTynka Škoda, že se na to nemůžu podívat, my máme v práci youtube zakázaný. Jakym způsobem to máte zakázaný? Schválně zejtra zkusi místo youtube.com napsat toto: http://208.65.153.253 Citovat
jakub106GTI Odesláno 14. duben 2009 Odesláno 14. duben 2009 Byla to prvni jizda druhou jsem nevidel ani netocil ale Merglos rikal ze druha byla lepsi Citovat
Ondra_S16 Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 mi youtube taky v praci nefaka, ani Kujonuv odkaz na nej:( Citovat
Guest Merglos Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 no druhá byla lepší to už mě docela vytočilo jak sem po++al start s Makoušem a bylo mi jedno jestli dodělám spojku nebo jestli zase roztrhnu poloosu ,jel sem proti O1 RS a dal sem mu o dýlku 106,pán se mě pak přijel zeptat co mam za motor,jestli v tom taky nemam turbo [upravil dne 15.4.09 Merglos] Citovat
KeiTynka Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 to kujon: Děkuju! Tohle už funguje, schovám si to na příště. .... Jen to videjko už je nějaký nedostupný, takže mám stejně smolíka. Citovat
Lentilka Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 no vim o vačkách o sání, o výfuku, no ale nevím jak je na tom s jednotkou jestli už ji má nebo ne, teď si nejsem jistej... Citovat
jakub106GTI Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 Původně zaslal: Lentilka no vim o vačkách o sání, o výfuku, no ale nevím jak je na tom s jednotkou jestli už ji má nebo ne, teď si nejsem jistej... No tak pro pořádek od předu:) sání, vačky, svody, výfuk zatím ne jednotku:) + očesanej interiek dá se říc na plech:)už tam má jen kobereček:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.