rudipd Odesláno 3. březen 2009 Odesláno 3. březen 2009 Zdravim chcem sa opytat.Uz som to sem raz pisal ale skusim este raz.Bol som na umyvarke umyt komplet auto a po nasadnuti do kokpitu a nastartovani mi triaslo celim autom a auto slo ako na tri valce.Ked som otvoril kapotu kde tam bola voda a aj som mierne skusil pokyvat s kablami na svieckach a nic.Asi mi niekam presakuje voda.Podotykam ze kable na sviecky som neodpajal.Neviete kde bymohol byt problem? :myslimVdaka Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 3. březen 2009 Odesláno 3. březen 2009 Hm pravdepodobne se dostala voda nekde do elektriky, nemusi to byt kabelkmi, ale treba svickami, zapalovaci rampou, cievkami, vubec netusim jake mas auto. Treba to sem napsat, model, motor, r.v. vykon ... Videl by som to tak, ze ty jede na 3 valce... Uplne bez problemu to muzes zistit tak, ze nastartuj, vypni, a vymontuj svice. Ta ktera bude mokra, tak ten valec nespaluje, tak by sem jel po tom kabli ... [upravil dne 3/3/09 Lubk0] Citovat
rudipd Odesláno 3. březen 2009 Autor Odesláno 3. březen 2009 Mam P306 1,4 r.v. 1998 ale dik za radu skusim to.Raz sa mi to stalo aj za jazdy ked brutalne prsalo a tiez to triaslo a auto nie a nie do zaberu.Ked prestalo po chvili slo ok. Hm pravdepodobne se dostala voda nekde do elektriky, nemusi to byt kabelkmi, ale treba svickami, zapalovaci rampou, cievkami, vubec netusim jake mas auto. Treba to sem napsat, model, motor, r.v. vykon ... Videl by som to tak, ze ty jede na 3 valce... Uplne bez problemu to muzes zistit tak, ze nastartuj, vypni, a vymontuj svice. Ta ktera bude mokra, tak ten valec nespaluje, tak by sem jel po tom kabli ... [upravil dne 3/3/09 Lubk0] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.