Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

virtual tuning


camrda22

Recommended Posts

To sem taky zkoušel,ale prostě mi vadí to že nemám možnost opravy,na pc to můžu 100x předělávat a upravovat si detaily,ale ta papíře už tolik ne. =) Tam to opravíš maximálně 3x,a pak už je vidět že na tom místě něco není v pořádku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

razore, tak ten Passat je fakt luxusní... Hele, nezkusil by jsi udělat z mýho Coupe cabrio? :-) Celkem mě zajímá, jak by to asi tak vypadalo... Nechat původní vzhled mýho upravenýho autí, ale střechu hodit do háje, víš jak to myslím? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gasaxx

razore, tak ten Passat je fakt luxusní... Hele, nezkusil by jsi udělat z mýho Coupe cabrio? :-) Celkem mě zajímá, jak by to asi tak vypadalo... Nechat původní vzhled mýho upravenýho autí, ale střechu hodit do háje, víš jak to myslím? :-)

Jj,děkuji! No a cabrio už jsme zkoušel,a vypadá to blbě-to auto je prostě moc dlouhý a nízký,ale pokud na tom trváš =) - stačí poslat mailem fotku v co největším rozlišení :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře-změna názoru-teď jsem si s tím trochu víc pohrál,a vypadá to libově =)

(Jen doufám že se do mě teď někdo nepustí kuli detailům-je tam pár nedokonalostí-vím o tom:nevim-to jen pro lidi jako Y2K:D)

[upravil dne 6.4.2009 razor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: razor

No dobře-změna názoru-teď jsem si s tím trochu víc pohrál,a vypadá to libově =)

(Jen doufám že se do mě teď někdo nepustí kuli detailům-je tam pár nedokonalostí-vím o tom:nevim-to jen pro lidi jako Y2K:D)

[upravil dne 6.4.2009 razor]

Ty jo, vyopadá to fakt libově, to máš pravdu... Jo a ty některý lidi neřeš...:-D Jinak levý přední kolo je v poho, jen stojím v kaluži...:-D Jo a díky moc... Mohl by jsi mi to poslat na mail? Bude to v lepší kvalitě, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gasaxx

Aj... Tak to je veliká škoda... No co se dá dělat... Stáhnu si to aspoň odsud... Hele, nejsi náhodou z Prahy??? Nebo nemotal jsi se po PRaze minulej pátek dopoledne???

No jsem z prahy,ale nevím co jsem dělal v pátek odpoledne-ale je to dost možný....Proč?kde si mě viděl ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: razor

Původně zaslal: gasaxx

Aj... Tak to je veliká škoda... No co se dá dělat... Stáhnu si to aspoň odsud... Hele, nejsi náhodou z Prahy??? Nebo nemotal jsi se po PRaze minulej pátek dopoledne???

No jsem z prahy,ale nevím co jsem dělal v pátek odpoledne-ale je to dost možný....Proč?kde si mě viděl ?

No myslím, že kolem devátý někde mezi ulicema Anglická, Ječná, Legerova... Tam někde jsem stál vedle Tebe na semaforu... Teda pokud jsi to byl Ty.... Černý Coupe, ale celkem pěkně špinavý...:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gasaxx

JJ, to je ono, tak jsi to byl Ty... Já tam nebyl Coupe, ale služební dodávkou... Žlutá Student Agency...:-D

Jo tak to je možný.....A to že je to auto špinavý-tak k tomu mám fakt dobrej důvod :D - dnešek je příklad za všechno -Byl jsem v garáži,umyl jsem auto-dokonce dvakrát-dokonce sem ho i naleštil leštěnkou,a když to bylo dokonalý,tak jsem vycouval z garáže,jdu jí zamknout,a najednou prásk-Bouřka-během pikosekundy se spustil uplně megadéšť,a bylo po parádě...Zajel jsem teda znova do garáže,celou procedůru jsem opkoval,počkal jsem až přestane pršet,vyjel jsem ven,zaparkoval jsem před barákem,vyjedu výtahem nahoru,a znova bouřka-takže už rezignuju :D:D:D

[upravil dne 8.4.2009 razor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...