Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj všem,

Mam v kufru subwoofer v otevreny bedne.. koupenou jako komplet o vykonu 500W sin MBQuart DE. Bohuzel posledni dobou vozim spoustu veci v kufru tak tam bedbu spis nemam nez mam.. Chtel bych tedy SW z bedny vyndat a vrazit ho do rezervy.. Jen nevim jak na to. Respektive vim, ale bohuzel nemam k dispozici fotodokumentaci ani postup na co si dat pozor atd..

Mate nekdo zkusenosti?? popripade hotovou zastavbu v rezerve?? Je jedno jake auto..

Predem diky..

Odesláno
Původně zaslal: genzer

jen pro inspiraci,je to z coupecka,ale pekne:super

Krasne nizkej kufr :D moje podminka je zvednout podlahu max o vysku kapacitoru a zesiku.. coz se snad da..

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: honza406

Postačí ti toto je dole odkaz i na foto

http://www.p6tuning.wz.cz/zastavba_kufru.html

to vypadá moc pěkně;)

to mi rikej.. asi zahajim brzy zastavbu.. hned jak nasetrim nejaky penize..

kdysy jsem o něčem takovým taky přemýšlel.

a jak žiješ? dlouho si tu nebyl.

no ja do toho pudu.. ja sem tu dlouho nebyl protoze jsem mel spoustu starosti tak nebyl vubec cas.. ted uz je to lepsi tak sem zase tady ;):super:super

Odesláno
Původně zaslal: stalmik

no ja do toho pudu.. ja sem tu dlouho nebyl protoze jsem mel spoustu starosti tak nebyl vubec cas.. ted uz je to lepsi tak sem zase tady ;):super:super

tak pak nezapomen fotit co a jak;)

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: stalmik

no ja do toho pudu.. ja sem tu dlouho nebyl protoze jsem mel spoustu starosti tak nebyl vubec cas.. ted uz je to lepsi tak sem zase tady ;):super:super

tak pak nezapomen fotit co a jak;)

neboj to ja fotky udelam.. ale nevim kdy se do toho pustim vidim to tak v horizontu 2mesicu ze zacnu.. musim koupit druhej zesilovac, tlumeni, kapacitor, nejaky kabely jeste, material asi MDF, potahovej material a lepidla atd atd.. penez moc..

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Mam sw v rezerve asi tyden, z montaze bohuzel jenom fotku z mobilu... cele to ma na vysku cca 5cm (presne vysku zesiku), zesiky jsou vzadu dva vedle sebe (na fotce jenom jeden).

[upravil dne 9.3.2009 SiMi 406]

post-0-14109605196058_thumb.jpg

  • O 4 roky později...
Odesláno

Pánové ? A když Vás chytnou policajti a řeknou Vám at jim ukažete výbavu vozidla tak rezervu máte kde ? :D

Odesláno

To já taky :D je to pytlíčk o 10*15 cm to policajtům stačí ? :DD

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...