stalmik Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 Ahoj všem, Mam v kufru subwoofer v otevreny bedne.. koupenou jako komplet o vykonu 500W sin MBQuart DE. Bohuzel posledni dobou vozim spoustu veci v kufru tak tam bedbu spis nemam nez mam.. Chtel bych tedy SW z bedny vyndat a vrazit ho do rezervy.. Jen nevim jak na to. Respektive vim, ale bohuzel nemam k dispozici fotodokumentaci ani postup na co si dat pozor atd.. Mate nekdo zkusenosti?? popripade hotovou zastavbu v rezerve?? Je jedno jake auto.. Predem diky.. Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: honza406 Postačí ti toto je dole odkaz i na foto http://www.p6tuning.wz.cz/zastavba_kufru.html Diky moc projedu to.. Jinak rad te vidim.. Citovat
genzer Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 jen pro inspiraci,je to z coupecka,ale pekne:super Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: genzer jen pro inspiraci,je to z coupecka,ale pekne:super Krasne nizkej kufr moje podminka je zvednout podlahu max o vysku kapacitoru a zesiku.. coz se snad da.. Citovat
čakom Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: honza406 Postačí ti toto je dole odkaz i na foto http://www.p6tuning.wz.cz/zastavba_kufru.html to vypadá moc pěkně Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: honza406 Postačí ti toto je dole odkaz i na foto http://www.p6tuning.wz.cz/zastavba_kufru.html to vypadá moc pěkně to mi rikej.. asi zahajim brzy zastavbu.. hned jak nasetrim nejaky penize.. Citovat
čakom Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: stalmik Původně zaslal: čakom Původně zaslal: honza406 Postačí ti toto je dole odkaz i na foto http://www.p6tuning.wz.cz/zastavba_kufru.html to vypadá moc pěkně to mi rikej.. asi zahajim brzy zastavbu.. hned jak nasetrim nejaky penize.. kdysy jsem o něčem takovým taky přemýšlel. a jak žiješ? dlouho si tu nebyl. Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: stalmik Původně zaslal: čakom Původně zaslal: honza406 Postačí ti toto je dole odkaz i na foto http://www.p6tuning.wz.cz/zastavba_kufru.html to vypadá moc pěkně to mi rikej.. asi zahajim brzy zastavbu.. hned jak nasetrim nejaky penize.. kdysy jsem o něčem takovým taky přemýšlel. a jak žiješ? dlouho si tu nebyl. no ja do toho pudu.. ja sem tu dlouho nebyl protoze jsem mel spoustu starosti tak nebyl vubec cas.. ted uz je to lepsi tak sem zase tady :super Citovat
čakom Odesláno 25. únor 2009 Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: stalmik no ja do toho pudu.. ja sem tu dlouho nebyl protoze jsem mel spoustu starosti tak nebyl vubec cas.. ted uz je to lepsi tak sem zase tady :super tak pak nezapomen fotit co a jak;) Citovat
stalmik Odesláno 25. únor 2009 Autor Odesláno 25. únor 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: stalmik no ja do toho pudu.. ja sem tu dlouho nebyl protoze jsem mel spoustu starosti tak nebyl vubec cas.. ted uz je to lepsi tak sem zase tady :super tak pak nezapomen fotit co a jak;) neboj to ja fotky udelam.. ale nevim kdy se do toho pustim vidim to tak v horizontu 2mesicu ze zacnu.. musim koupit druhej zesilovac, tlumeni, kapacitor, nejaky kabely jeste, material asi MDF, potahovej material a lepidla atd atd.. penez moc.. Citovat
SiMi 406 Odesláno 9. březen 2009 Odesláno 9. březen 2009 Mam sw v rezerve asi tyden, z montaze bohuzel jenom fotku z mobilu... cele to ma na vysku cca 5cm (presne vysku zesiku), zesiky jsou vzadu dva vedle sebe (na fotce jenom jeden). [upravil dne 9.3.2009 SiMi 406] Citovat
Návštěvník Odesláno 29. září 2013 Odesláno 29. září 2013 Pánové ? A když Vás chytnou policajti a řeknou Vám at jim ukažete výbavu vozidla tak rezervu máte kde ? Citovat
Návštěvník Odesláno 29. září 2013 Odesláno 29. září 2013 To já taky je to pytlíčk o 10*15 cm to policajtům stačí ? :DD Citovat
Guest servisman Odesláno 29. září 2013 Odesláno 29. září 2013 Zatím se mne nikdy na rezervu neptali . Mělo by. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.