Zila Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: antal Původně zaslal: Whitetiger ja by som bol za zempl. šíravu alebo nejake rekreačné stredisko pri vode. A ja za nejake letisko:D aj letisko tu uš bolo a nic Citovat
antal Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: Zila Původně zaslal: antal Původně zaslal: Whitetiger ja by som bol za zempl. šíravu alebo nejake rekreačné stredisko pri vode. A ja za nejake letisko:D aj letisko tu uš bolo a nic Tak to je škoda že som tu nebol ked si mal chut organizovat zrazy. Citovat
kecod Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: antal Původně zaslal: kecod Původně zaslal: antal Původně zaslal: Whitetiger ja by som bol za zempl. šíravu alebo nejake rekreačné stredisko pri vode. A ja za nejake letisko:D :myslimu nas je take stare opustene tam by to bolo.ale zase by sa kazdy vyhovaral ze to je daleko. A je otvorené pre verejnost? jasne mynuli rok ked som mal embecku sme tam chodily sa pretekat. 105L:D Citovat
kecod Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 takto to vypada parada:cool: je od turcianskych teplic 4 KM. Citovat
antal Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Som pozeral na mapy mam to 350km...a že vraj 5h a 30min,nejaka chyba asi:D Citovat
Zila Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: antal Som pozeral na mapy mam to 350km...a že vraj 5h a 30min,nejaka chyba asi:D skade ked tak uprav si svoj profil lebo ste daji tajnostkary skade pochadzate 350 mam ja do karvinej :D:D:D [upravil dne 4/3/09 Zila] Citovat
kecod Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: antal Som pozeral na mapy mam to 350km...a že vraj 5h a 30min,nejaka chyba asi:D akoze na to letisko? co om dal foto ? to kde byvas preboha:o Citovat
antal Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: Zila Původně zaslal: antal Som pozeral na mapy mam to 350km...a že vraj 5h a 30min,nejaka chyba asi:D skade ked tak uprav si svoj profil lebo ste daji tajnostkary skade pochadzate 350 mam ja do karvinej :D:D:D [upravil dne 4/3/09 Zila] K tebe to mam momentalne 561km:D .Ale ja to počítam z Kolína(CZ) lebo tu pracujem.Inak sme dost blízko pri sebe Zila.Ak poznáš Giraltovce cca 28km od Prešova. Citovat
kecod Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: antal Původně zaslal: Zila Původně zaslal: antal Som pozeral na mapy mam to 350km...a že vraj 5h a 30min,nejaka chyba asi:D skade ked tak uprav si svoj profil lebo ste daji tajnostkary skade pochadzate 350 mam ja do karvinej :D:D:D [upravil dne 4/3/09 Zila] K tebe to mam momentalne 561km:D .Ale ja to počítam z Kolína(CZ) lebo tu pracujem.Inak sme dost blízko pri sebe Zila.Ak poznáš Giraltovce cca 28km od Prešova. cez gilartovce chodim kazde dva tyzdne antal. do stropkova poznas?:D Citovat
antal Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 No aky je ten svet malý.Samozrejme že poznám.Kedy maš na plane další prechod cez minimesto?Ja idem teraz v sobotu domov. Citovat
kecod Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 netusim ja som siel tade teraz nedelu od buducej mandelky.ale pojdem tam asi na buduci tyzden niekedy ma mojom bielom koni:D Citovat
Zila Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: antal No aky je ten svet malý.Samozrejme že poznám.Kedy maš na plane další prechod cez minimesto?Ja idem teraz v sobotu domov. tak toto je parada buduci mini zraz Citovat
antal Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: Zila Původně zaslal: antal No aky je ten svet malý.Samozrejme že poznám.Kedy maš na plane další prechod cez minimesto?Ja idem teraz v sobotu domov. tak toto je parada buduci mini zraz Aj mna už niečo napadlo v tej mojej makovici.Ja idem terat v sobotu domov ako som už písal ale len na 3 dni(volno medzi smenami),ale v máji mam 6 dní volna tak by som vas rad poznal.Stretnut sa možme trebars niekde v Košiciach alebo niekde inde to mi je jedno.Čo vy na to?Samozrejme je tu kopa ludí z okruhu Košíc tak keby sa niekto pripojil:bacha tak by to nebolo zle. Citovat
kecod Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 antal no ja tam mam stropkove 25 aprila svadbu takze asi budem tam budm nejaky cas byvat tak pohode mozeme nieco poriesit budem len rad:aut Citovat
Zila Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 takže asi aky datum nech to rozbehneme 1 ----- datum 2 ----- kde 3 ----- program? :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim [upravil dne 4/3/09 Zila] Citovat
tiburtius Odesláno 4. březen 2009 Autor Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: antal Chce to davat návrhy a nie písat ako to v minulosti dopadlo na H... presne tak treba návrhy a nie ako bolo alebo ako by bolo ..... Návrhy treba písať Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.