Rorro Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 chlapi me tady z vas jebne....:D:D:D:D:D:D takhle jsem se uz dlouho nezasmal :super fekalnimu tuningu zdar Citovat
Mischelin Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 Hurvajz: Ta fotka... To je cesta do Poříčí né?? [upravil dne 31/7/09 Mischelin] Citovat
Voighta Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 Tak jsem z nudy brouzdal na netu a koukejte co je někdo schopný ,,vyrobit\" za tjůning :bacha Citovat
GRiMx Odesláno 1. srpen 2009 Odesláno 1. srpen 2009 :D:D ten čumák poznávám ale ten zadek teda ne :D:D Citovat
dzana.m Odesláno 1. srpen 2009 Odesláno 1. srpen 2009 taky předek poznávam :D a zadek to vypadá ne ford eskort starší typ :D:D Citovat
309GT Odesláno 1. srpen 2009 Odesláno 1. srpen 2009 jj,escort cabrio...asi neměl na 306ku,tak si jí doma staví sám:D Ale musím uznat že to má docela hezky slícovaný Citovat
Guest superiorus Odesláno 4. srpen 2009 Odesláno 4. srpen 2009 http://www.tuzing.com/view.php?cisloclanku=2005031501 mrknete na tohle proste shade-tuning Citovat
marQo Odesláno 5. srpen 2009 Odesláno 5. srpen 2009 Aha aha http://www.infocar.com.ua/gallery/albums/skoda_tuning/normal_tuning_skoda_901.jpg http://www.ultranet.sk/users/killer/temp/pro_tuning.jpg Citovat
wooody Odesláno 5. srpen 2009 Autor Odesláno 5. srpen 2009 hej to křídlo z těch palet je luxus jako Citovat
k3ep3r1 Odesláno 5. srpen 2009 Odesláno 5. srpen 2009 tusim tu teraz vsetci lovia len otrasne auta no musim aj ja nejake odfotit u nas ich beha dost :D Citovat
Guest superiorus Odesláno 5. srpen 2009 Odesláno 5. srpen 2009 2 wooody: kridylko musi bejt aby mu to neodlitlo ve vysokejch rychlostech nee? :D [upravil dne 5/8/09 superiorus] Citovat
sucram® Odesláno 16. srpen 2009 Odesláno 16. srpen 2009 Původně zaslal: marQo Aha aha http://www.infocar.com.ua/gallery/albums/skoda_tuning/normal_tuning_skoda_901.jpg http://www.ultranet.sk/users/killer/temp/pro_tuning.jpg to je ještě nic ... ta škodovka ... na Ukrajině jsem viděl daleko odvážnější kousky loni ... možná něco najdu ... mimo to jsem tma viděl 206tku v sedanu .. .ta myslím byla i v Jižní Americe. .. Citovat
GRiMx Odesláno 17. srpen 2009 Odesláno 17. srpen 2009 to je ještě nic ... ta škodovka ... na Ukrajině jsem viděl daleko odvážnější kousky loni ... možná něco najdu ... mimo to jsem tma viděl 206tku v sedanu .. .ta myslím byla i v Jižní Americe. .. 206 v sedanu jsem už taky viděl a vůbec se mi nelíbí... 206 má takovej decentní čumák ideální k malému autu a u sedanu k tomu je velkej zadek...mě se to nelíbí... Citovat
dolly1010 Odesláno 17. srpen 2009 Odesláno 17. srpen 2009 Vypadá to, jako by tam ten kufr byl \"nalepenej\". Je to takový divný Citovat
Voighta Odesláno 17. srpen 2009 Odesláno 17. srpen 2009 Přesně tak jak kdyby ho tam někdo připlácnul. Citovat
309GT Odesláno 17. srpen 2009 Odesláno 17. srpen 2009 Vyndat kufruvé dveře a vymlátit zadní sklo tak je to Pick-Up:blicismajlik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.