Ondřík106s Odesláno 23. březen 2009 Odesláno 23. březen 2009 za kolik spirale, ja ji prodávám zítra Citovat
Spiral Odesláno 23. březen 2009 Autor Odesláno 23. březen 2009 no ani se neptejte.. vzhledem k casovy tisni sla nakonec za 72 .... proste jsem uz nemel na vyber Citovat
309GT Odesláno 23. březen 2009 Odesláno 23. březen 2009 Původně zaslal: Spiral no ani se neptejte.. vzhledem k casovy tisni sla nakonec za 72 .... proste jsem uz nemel na vyber Tak snad se dostala do dobrých rukou! Citovat
KeiTynka Odesláno 24. březen 2009 Odesláno 24. březen 2009 Doufám, že nový majitel se o ni bude hezky starat a bude ji mít aspoň z půlky tak rád jako ty..... Mě bylo docela úzko, když si odváželi Berunu.... [upravil dne 24.3.2009 KeiTynka] Citovat
Spiral Odesláno 24. březen 2009 Autor Odesláno 24. březen 2009 no dneska jdeme na prepis doporucim mu at se sem skoci podivat.... a treba se prijde podivat... Citovat
jan07 Odesláno 25. březen 2009 Odesláno 25. březen 2009 tak dnes jsem si opravil 3 brzdove svetlo,nejak se me to tam rozpadlo,tak jsem to tam spajel natvrdo a vse je ok. A jeste jsem vymenil klakson,nejak zarezl a nesel uz rozchodit.Dal jsem tam z nejakeho auta a trubi to jak cert. Citovat
Ondra_S16 Odesláno 25. březen 2009 Odesláno 25. březen 2009 rekl bych ze Kosei, jestli ti to staci:D Ale nwm jiste, tyhle volanty me neberou:) Citovat
309GT Odesláno 25. březen 2009 Odesláno 25. březen 2009 Myslím že ne.Podle loga by to měl být JOM viz http://www.911customs.cz/inshop/scripts/detail.asp?kat=3200-K Citovat
kujon106 Odesláno 25. březen 2009 Odesláno 25. březen 2009 Mě taky ňáko neberou. Neřekl bych nic kdyby 106 měla nějakej volant alá autobus, ale ten standartní co tam je je parádní Citovat
jan07 Odesláno 26. březen 2009 Odesláno 26. březen 2009 a tak to je kazdeho vec co si tam da,ja to tak uz koupil a nebudu ho menit uz za original.Tenhle se dobre drzi,je uprostred zvlastne tvarovany,ruka s palcem tam dobre zapadne a i pri sviznejsi jizde to neuhne.Ale kazdy ma jiny vkus:) Citovat
Ondřík106s Odesláno 26. březen 2009 Odesláno 26. březen 2009 prodáno:roker [upravil dne 26.3.2009 Ondřík106s] Citovat
Ondřík106s Odesláno 26. březen 2009 Odesláno 26. březen 2009 nový majitel je z ostrohu, ale jezdí makat do plzne, takze jde spís do plzne Citovat
Black Joe Odesláno 26. březen 2009 Odesláno 26. březen 2009 Původně zaslal: Ondřík106s nový majitel je z ostrohu, ale jezdí makat do plzne, takze jde spís do plzne Bohužel ke mě nešla a uvidíme jestli jí někdy potkám:D Citovat
jan07 Odesláno 28. březen 2009 Odesláno 28. březen 2009 premyslim,kdybych ten motor prodal po dilech,jake by meli byt ceny tech dilu?Samozrejme nejake prijatelne,treba 4 vstriky i se sanim,lamda,hlava,spojka,vana,vacky s ventilama a tak?Poradite,nemam vubec predstavu.Dik Citovat
jan07 Odesláno 6. duben 2009 Odesláno 6. duben 2009 zase nejake video ,chtel bych zkusit i maximalku,ale tady u nas neni kde. Citovat
jan07 Odesláno 6. duben 2009 Odesláno 6. duben 2009 ale jo,to bylo na takovy dlouhy zatačce,tak jsem daval bacha abych nevyletel,a pak taky kopecek.V nem jsem dal 5 a pak kratka rovina,ale vsude auta.Vic jsem s tim zatim nejel.A u vas to jak tahne od tech cca 180km/h,uz to taky neni ono,a trva to dyl treba na tech 210? Citovat
s1600 Odesláno 6. duben 2009 Odesláno 6. duben 2009 me prijde,ze od 170 do 200 to jede porad stejne dobre,pak tech 210 trva dele..udelam video,az bude auto doma.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.