MALE FROG Odesláno 14. říjen 2008 Odesláno 14. říjen 2008 Poridil sem si svetla z facelift 306ky a chci se zeptat nemate tu nekdo navod jak prekopat elektriku? Svorky jsou jiny... Myslim ze to auto docela omladi puvodni lampy s tim rameckem nejsou tak hezke... Citovat
Creams Odesláno 14. říjen 2008 Odesláno 14. říjen 2008 Ahoj tak sice jsem k tomu plánej měl :-D ale stejně jsem skončil u toho, že jsem zapl blinkr a zkoušel začal jsem levým zadním to je lehčí Citovat
MALE FROG Odesláno 14. říjen 2008 Autor Odesláno 14. říjen 2008 asi to tak bude nejlepsi... mozna i jako vyucenej autoelektrikar bych to mohl udelat:) Citovat
Creams Odesláno 15. říjen 2008 Odesláno 15. říjen 2008 To zvládneš i sám pokud umíš s pajkou . jen nové patice s delšími konektory a luxus Citovat
oni Odesláno 15. říjen 2008 Odesláno 15. říjen 2008 pokud budes chtit,kontaktuj me vecer,mam nekde navod co kterej kam strcit,uz sem to delal,neni to zase jen tak!! bylo bydobry kdyby si mel k tomu origo konektory,pripravit si kontakty a aspon teplem zatahovaci buzirku! Citovat
MALE FROG Odesláno 22. říjen 2008 Autor Odesláno 22. říjen 2008 chvilku sem tu nebyl... takze smrstovacky pajka konektory pripraveny:) muzu poprosit o navod? Citovat
Creams Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Mám ho taky někde doma pokud ho najdu tak pošlu, ale jde to bez něj taky jsem ho pak vůbec nepoužival Citovat
oni Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 o vejkendu ho vmeu v garazi a nejak dodam! mozna moment,mozna ho mam tady! Citovat
oni Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 tak nemam,ozvi se mi v pondeli na icq,vecer tu urcite budu! Citovat
Blackrider Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Pravá strana (spolujezdec) : 1- brzda levá 2- brzda pravá 3- kostra 4- mlhovka-levá i pravá 5- zpátečka levá i pravá 6- zadní světlo levé 7- zadní světlo pravé 8- levá strana blinkr 9- blinkr – pouze pravá strana 10- kostra Levá strana (řidič) : 1- brzda 2- kostra 3- mlhovka 4- zpátečka 5- zadní světlo 6- blinkr Citovat
Blackrider Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 svetla z noveho modelu 1.zadni svetlo 2.mlhovka 3.zpatecka 4.kostra 5.blinkr 6.brzda !ostatni ti uz budu jasne taky jsem to predelaval ..jinak zapojeni je od uzivatele !oni! Citovat
oni Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 tak supr,uz to nemusim hledat!tak ti navod ode me pomohl? Citovat
Blackrider Odesláno 24. říjen 2008 Odesláno 24. říjen 2008 Původně zaslal: oni tak supr,uz to nemusim hledat!tak ti navod ode me pomohl? jj zapojoval jsem to podle tvýho návodu a šlo to bez problemů, tak to snad pomuže i dalším co to budou chtít předělat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.