Guest h8mespk Odesláno 28. září 2008 Odesláno 28. září 2008 zdravim... mam 405 1.9 grdt a mam nasledujici problem: kdyz otocim klickem o jednu polohu (ze sviti jen baterka) treba kvuli radiu tak se mi rozsviti zadni svetla a kdyz mackam brzdovej pedal tak se nerozsviti brzdovy svetlo... oba problemy se objevily zaraz a vubec netusim kde zacit, cim to muze byt... zkousel jsem menit prislusnou pojistku, ale tou to neni... zarovkou to podle me taky nebude pac to by musely odejit obe zaraz, aby to nesvitilo... Citovat
pastorek Odesláno 28. září 2008 Odesláno 28. září 2008 Zadné svetlá je široký pojem. Ktoré konkrétne? Nie sú to náhodou brzdové? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.