wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 jojo asik pudu potom taky do weitecku, ty ceny sou celkem dobry, ja sem koukl aky na set, nejlevnejsi byl za 9500 a taky u toho nebyl napsana zadna znacka, ale to az pozdejs kdyztak, jinak o kolik to mas dole ty, prave ze ten tvuj predek se mi dot libi, takle bych chtel taky udelat tu 306 akorad mam jenom 1 vrtuly Citovat
čakom Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 70/40:P +prodlouženej předek o 3 cm a gumový lízátko 3cm výsledek 6 cm od země Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 joj ovipada to hodne pekne, hlavne tako hladky, to se mi prave libi, ted mi kamos rek ze mi za kylo zavari tu masku tak tdo toho asi taky pudu Citovat
čakom Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 bral bych něco takovýho http://www.weitec.cz/default.asp?pgid=1152&iMain=547 ale bohužel na 406 weitec stavitelnej nedělá. a kw stojí kolem 35000 Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 to uz sou moc velky sumy na me, ja sem chudej student Citovat
čakom Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 Původně zaslal: wooody to uz sou moc velky sumy na me, ja sem chudej student Já dal za pevnej 60/40 12 000 tech 14 000 za výškově stavitelnej je dobrá cena. Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 jojo to zas jo, ale na me je to stejne moc, tedko koupim ty pruziny a asi az prisli leto po brigade pude cela sada a mozna i stavitelnej, pres zimu to chci trochu udelat at to jaks taks vipada Citovat
čakom Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 Původně zaslal: wooody jojo to zas jo, ale na me je to stejne moc, tedko koupim ty pruziny a asi az prisli leto po brigade pude cela sada a mozna i stavitelnej, pres zimu to chci trochu udelat at to jaks taks vipada za dob mích studijí to byl taky boj ale ted to jakš takš jde:nevim Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 jojo a to mam jeste 4 roky pred sebou Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 ted sem jete nasel todle, co vy na to?? http://www.autodoplnky.cz/rozsirene-vyhledavani/?form_search_sys_copy=0&form_search_sys_sent=1&form_search_sys_weight=0&form_search_searchtextor=&form_search_znacka=3000&form_search_searchtextexact=&form_search_model=3006&form_search_searchtextand=&form_search_sortiment1=5841&form_search_searchtextexcept=&form_search_sortiment2=6428&form_search_kodzbozi=&form_search_sortiment3=6429&form_search_countonpage=50&form_search_universal=2 Citovat
čakom Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 Původně zaslal: wooody ted sem jete nasel todle, co vy na to?? http://www.autodoplnky.cz/rozsirene-vyhledavani/?form_search_sys_copy=0&form_search_sys_sent=1&form_search_sys_weight=0&form_search_searchtextor=&form_search_znacka=3000&form_search_searchtextexact=&form_search_model=3006&form_search_searchtextand=&form_search_sortiment1=5841&form_search_searchtextexcept=&form_search_sortiment2=6428&form_search_kodzbozi=&form_search_sortiment3=6429&form_search_countonpage=50&form_search_universal=2 Myslím že by to šlo;) Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 asi jo, je to o litr levnejsi, ale tu znacku moc neznam Citovat
f3Rd@ Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 Taky jsem po nich driv koukal, ale nakonec mam weitec. Tezko rict, ale za vyzkouseni to stoji, za ty prachy... Citovat
čakom Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 Původně zaslal: wooody asi jo, je to o litr levnejsi, ale tu znacku moc neznam Znám tu značku ale nevím o nikom kdo je má na autě. Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 Tak uvidime, ja je zkusim a pak se ozvu, jo a nevite o nakym lyzatku? Aby to bylo jeste niz? Citovat
čakom Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 Původně zaslal: wooody Tak uvidime, ja je zkusim a pak se ozvu, jo a nevite o nakym lyzatku? Aby to bylo jeste niz? mám ze 607 ale asi se bude těžko shánět Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 mno tak si hold budem muset naky vyrobyt...... Citovat
Melandros Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 Cus chlapi, je mozny ze podle ceniku weitecu snizeni 40/40 (ciste pruziny) stoji komplet 3300 kč včetně daně ??? Citovat
wooody Odesláno 16. září 2008 Autor Odesláno 16. září 2008 urcite, zda se ti to hodne nebo malo? Citovat
čakom Odesláno 16. září 2008 Odesláno 16. září 2008 Původně zaslal: Melandros Cus chlapi, je mozny ze podle ceniku weitecu snizeni 40/40 (ciste pruziny) stoji komplet 3300 kč včetně daně ??? je to možný a na jaký auto? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.