Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

jojo asik pudu potom taky do weitecku, ty ceny sou celkem dobry, ja sem koukl aky na set, nejlevnejsi byl za 9500 a taky u toho nebyl napsana zadna znacka, ale to az pozdejs kdyztak, jinak o kolik to mas dole ty, prave ze ten tvuj predek se mi dot libi, takle bych chtel taky udelat tu 306 akorad mam jenom 1 vrtuly

Odesláno
Původně zaslal: wooody

to uz sou moc velky sumy na me, ja sem chudej student

Já dal za pevnej 60/40 12 000

tech 14 000 za výškově stavitelnej je dobrá cena.

Odesláno

jojo to zas jo, ale na me je to stejne moc, tedko koupim ty pruziny a asi az prisli leto po brigade pude cela sada a mozna i stavitelnej, pres zimu to chci trochu udelat at to jaks taks vipada

Odesláno
Původně zaslal: wooody

jojo to zas jo, ale na me je to stejne moc, tedko koupim ty pruziny a asi az prisli leto po brigade pude cela sada a mozna i stavitelnej, pres zimu to chci trochu udelat at to jaks taks vipada

za dob mích studijí to byl taky boj ale ted to jakš takš jde:nevim

Odesláno
Původně zaslal: wooody

Tak uvidime, ja je zkusim a pak se ozvu, jo a nevite o nakym lyzatku? Aby to bylo jeste niz?

mám ze 607 ale asi se bude těžko shánět

Odesláno
Původně zaslal: Melandros

Cus chlapi,

je mozny ze podle ceniku weitecu snizeni 40/40 (ciste pruziny) stoji komplet 3300 kč včetně daně ???

je to možný a na jaký auto?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...