Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím našim se u 106 porouchal ovladač origoš centrálu, dá se někde sehnat neoriginální ovaldač kterej by se jen v učícim modu naučil komunikovat s řídící jednotkou nebo musí bejt origoš od Peugeotu ?...

Odesláno

Nedávno sem koupil neorigo rádiovou dálku, včetně vystřelovacích klíčů.. Teďka sem bohužel nemocnej, takže to tam dám až se vyléčim, ale sleduj téma \"Aktuální fotky...\" ;)

Odesláno
Původně zaslal: jiri106xs

I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo.

co se na tom da zkazit naučíš akorát ovladač komunikovat bez drátově stou řj toť vše nic na zkurvení tam není ;).... takhle to má znamej u Fiata a faká to.. ;)

Odesláno
Původně zaslal: Welis

Původně zaslal: jiri106xs

I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo.

co se na tom da zkazit naučíš akorát ovladač komunikovat bez drátově stou řj toť vše nic na zkurvení tam není ;).... takhle to má znamej u Fiata a faká to.. ;)

Jasně, chápu;), ale co se týká elektriky a motoru, tak radši vždycky zůstávám buď u originálu nebo u něčeho co je přímo na 106. Známej koupil na fábii uni centrál s alarmem a po dvou měsících to začlo blbnout... Takže nakonec šáhl stejně po origo.

Odesláno
Původně zaslal: jiri106xs

Původně zaslal: Welis

Původně zaslal: jiri106xs

I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo.

co se na tom da zkazit naučíš akorát ovladač komunikovat bez drátově stou řj toť vše nic na zkurvení tam není ;).... takhle to má znamej u Fiata a faká to.. ;)

Jasně, chápu;), ale co se týká elektriky a motoru, tak radši vždycky zůstávám buď u originálu nebo u něčeho co je přímo na 106. Známej koupil na fábii uni centrál s alarmem a po dvou měsících to začlo blbnout... Takže nakonec šáhl stejně po origo.

Ak mu to začalo blbnúť po dvoch mesiacoch tak sa jednalo o zlú montáž alebo vadný výrobok. Popýtaj sa skúsenejších a zistíš že často je rozdiel medzi originálom a neoriginálom iba v krabici, predajcovi a cene.

Odesláno
Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: jiri106xs

Původně zaslal: Welis

Původně zaslal: jiri106xs

I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo.

co se na tom da zkazit naučíš akorát ovladač komunikovat bez drátově stou řj toť vše nic na zkurvení tam není ;).... takhle to má znamej u Fiata a faká to.. ;)

Jasně, chápu;), ale co se týká elektriky a motoru, tak radši vždycky zůstávám buď u originálu nebo u něčeho co je přímo na 106. Známej koupil na fábii uni centrál s alarmem a po dvou měsících to začlo blbnout... Takže nakonec šáhl stejně po origo.

Ak mu to začalo blbnúť po dvoch mesiacoch tak sa jednalo o zlú montáž alebo vadný výrobok. Popýtaj sa skúsenejších a zistíš že často je rozdiel medzi originálom a neoriginálom iba v krabici, predajcovi a cene.

Instalaci dělali v servisu, žádnej domamont. Takže asi jedině vadný výrobek.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...