Welis Odesláno 23. srpen 2008 Odesláno 23. srpen 2008 Zdravím našim se u 106 porouchal ovladač origoš centrálu, dá se někde sehnat neoriginální ovaldač kterej by se jen v učícim modu naučil komunikovat s řídící jednotkou nebo musí bejt origoš od Peugeotu ?... Citovat
jiri106xs Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo. Citovat
kujon106 Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 Nedávno sem koupil neorigo rádiovou dálku, včetně vystřelovacích klíčů.. Teďka sem bohužel nemocnej, takže to tam dám až se vyléčim, ale sleduj téma \"Aktuální fotky...\" Citovat
Welis Odesláno 26. srpen 2008 Autor Odesláno 26. srpen 2008 takže je možný na peugeoťáckou řídící jednotku do naučit jiný ovladač? nebo je lepší vyměnit i tu ŘJ Citovat
Welis Odesláno 26. srpen 2008 Autor Odesláno 26. srpen 2008 Původně zaslal: jiri106xs I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo. co se na tom da zkazit naučíš akorát ovladač komunikovat bez drátově stou řj toť vše nic na zkurvení tam není .... takhle to má znamej u Fiata a faká to.. Citovat
jiri106xs Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 Původně zaslal: Welis Původně zaslal: jiri106xs I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo. co se na tom da zkazit naučíš akorát ovladač komunikovat bez drátově stou řj toť vše nic na zkurvení tam není .... takhle to má znamej u Fiata a faká to.. Jasně, chápu;), ale co se týká elektriky a motoru, tak radši vždycky zůstávám buď u originálu nebo u něčeho co je přímo na 106. Známej koupil na fábii uni centrál s alarmem a po dvou měsících to začlo blbnout... Takže nakonec šáhl stejně po origo. Citovat
pastorek Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 Původně zaslal: jiri106xs Původně zaslal: Welis Původně zaslal: jiri106xs I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo. co se na tom da zkazit naučíš akorát ovladač komunikovat bez drátově stou řj toť vše nic na zkurvení tam není .... takhle to má znamej u Fiata a faká to.. Jasně, chápu;), ale co se týká elektriky a motoru, tak radši vždycky zůstávám buď u originálu nebo u něčeho co je přímo na 106. Známej koupil na fábii uni centrál s alarmem a po dvou měsících to začlo blbnout... Takže nakonec šáhl stejně po origo. Ak mu to začalo blbnúť po dvoch mesiacoch tak sa jednalo o zlú montáž alebo vadný výrobok. Popýtaj sa skúsenejších a zistíš že často je rozdiel medzi originálom a neoriginálom iba v krabici, predajcovi a cene. Citovat
Welis Odesláno 26. srpen 2008 Autor Odesláno 26. srpen 2008 nj ještě by to chtělo vědět jesi jde na origo ŘJ neorigo ovladač Citovat
jiri106xs Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: jiri106xs Původně zaslal: Welis Původně zaslal: jiri106xs I kdyby tam šel neorigo, nedoporučoval bych. Většinou tim něco zkur.íš a stejně nakonec koupíš origo. co se na tom da zkazit naučíš akorát ovladač komunikovat bez drátově stou řj toť vše nic na zkurvení tam není .... takhle to má znamej u Fiata a faká to.. Jasně, chápu;), ale co se týká elektriky a motoru, tak radši vždycky zůstávám buď u originálu nebo u něčeho co je přímo na 106. Známej koupil na fábii uni centrál s alarmem a po dvou měsících to začlo blbnout... Takže nakonec šáhl stejně po origo. Ak mu to začalo blbnúť po dvoch mesiacoch tak sa jednalo o zlú montáž alebo vadný výrobok. Popýtaj sa skúsenejších a zistíš že často je rozdiel medzi originálom a neoriginálom iba v krabici, predajcovi a cene. Instalaci dělali v servisu, žádnej domamont. Takže asi jedině vadný výrobek. Citovat
Welis Odesláno 29. srpen 2008 Autor Odesláno 29. srpen 2008 Tak co kluci jde ten koupenej ovladač naučit na tu jednotku nebo ne Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.