Ericce Odesláno 20. červenec 2008 Odesláno 20. červenec 2008 zdar kluci. premyslim o koupe 406 coupe 2,0 135K r.v.99. chci vedet hlavne vase skusenosti se spotrebou. jakou mate ve meste, mimo mesto. diky za odpovedi Citovat
@re Odesláno 21. červenec 2008 Odesláno 21. červenec 2008 Původně zaslal: Ericce zdar kluci. premyslim o koupe 406 coupe 2,0 135K r.v.99. chci vedet hlavne vase skusenosti se spotrebou. jakou mate ve meste, mimo mesto. diky za odpovedi V tomto topicu v mé druhé odpovědi jsem sepsal seznam témat, kde se věci okolo coupé řeší. Mimo jiné také spotřeba... podívej se tam... Odkaz Citovat
Ericce Odesláno 21. červenec 2008 Autor Odesláno 21. červenec 2008 diky moc,ale nikdo tam nepise o spotrebe ve meste u dvoulitroveho motoru. Citovat
asaad Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 me to zere po meste 9,5l...ale to se s tim moc ne.... [upravil dne 22/7/08 asaad] Citovat
Ajdamek Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 Město 9-11, podle intenzity dopravy. Citovat
pato406 Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 zdar, moje coupe ma ve meste cca 9-9,5 L prumer pod 8 L, dokazu jezdit taky za 11 cus Citovat
Ericce Odesláno 24. červenec 2008 Autor Odesláno 24. červenec 2008 no to ste mne moc nepotesili,ale co sem mohl cekat od benzina, ze? tezko se bude zvykat na spotrebu. tak diky moc za postrehy. zdaaaaaaaaaaaar Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.