Ondřík106s Odesláno 9. červenec 2008 Odesláno 9. červenec 2008 Prosim vás, muzete mi prosím napsat postup jak vymenit prední nárazník? Děkuji Citovat
kujon106 Odesláno 9. červenec 2008 Odesláno 9. červenec 2008 lehce zvedni auto, sundej obě kola, oba podběhy - na každý straně je jeden šroub (resp. matka) a zespodu kousek od každýho světla, jsou další 2... potom lehce vysuneš směrem dopředu Citovat
Lentilka Odesláno 9. červenec 2008 Odesláno 9. červenec 2008 no ja bych ho potřeboval jen zvednout:D a kdyby nekdo chtel fotky jak se sundava zadni naraznik tak mam:) Citovat
RaCes Odesláno 9. červenec 2008 Odesláno 9. červenec 2008 ja som ho daval bez zdvihnutia bez odmontovania kolies...len som sa ako tak vopchal pod auto dva sroby co drzia podbehy s naraznikom spolu ...a potom este 4 matky tam ako ukazuje na obrazku kujon ..povytiahnes a je dole... Citovat
mikolli Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 čau jestli maš ty fotky tak mě je prosimtě pošli jo hodlam se pustit do sundavani tak by seto hodilo Citovat
Raweon Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 ja delal stejne jako races, otázka asi 15ti minut:) Citovat
MyP106 Odesláno 3. červenec 2012 Odesláno 3. červenec 2012 nevím jak vy ostatní ale je to otázka 5ti minut max. já už ho měl dole snad 100x za poslední půl rok Citovat
neutral Odesláno 3. červenec 2012 Odesláno 3. červenec 2012 no u mě je to trošku na dýl...mám to trošku jinak a na prd. Citovat
mikolli Odesláno 3. srpen 2012 Odesláno 3. srpen 2012 chci se zeptat jak sundat zadni naraznik jestli ma někdo navod nebo naky fotky Citovat
drahonak Odesláno 4. srpen 2012 Odesláno 4. srpen 2012 predni naraznik sundat je otazka vteriny kdyz jsem si ho zadelaval tak rikam radsi nebudu prasit srouby na krev a ejhle vyplatilo se me to vcera jsem sjizdel z parkoviste a naraznik zusal na parkovisti :-D ani skrabanec na nem ale usmevne :-D Citovat
MyP106 Odesláno 4. srpen 2012 Odesláno 4. srpen 2012 mikolli: dneska ho budu sundavat tak večer napíšu jak to šlo a co vše se muselo sundat Citovat
mikolli Odesláno 4. srpen 2012 Odesláno 4. srpen 2012 MyP106 jo dobře děkuji kdybys měl aj fotky tak mě je pošli na meijl Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.