Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Vcera som v nom jazdil, je to zive, ale vadi mi tam elektronika a aj tuhost volantu a riadenia pri vyssich rychlostiach. Akceleracia vyborna, ale jazdil som aj v zivsich autach. Na 150 koni to je ale dobre spravene. Pohodlne, vyborne tvarovane sedacky, fajny maly volant, dobry vyhlad, az moc tichy chod motora, dobre a presne radenie. JE to taky hybrid medzi normalnym autom a RS-kou. Moze byt.

  • O 4 měsíce později...
Odesláno

Buga gratulem :) a priznam sa, aj trochu zavidim hehe

som rad ze bude o dalsieho uzivatela 207ky viac. a este nie hocijakeho.:)) na SR ich ma byt myslim len 42.. pochval sa potom ake mas ID na volante.:) Som sice Zilincan ale v Bratislave pracujem.. budem sa po nom obzerat.:).

A davaj nanho bacha, v Blave auta miznu jak huby v sezone :(((((

P.S tesim sa na photo.:)

[upravil dne 30.1.2009 raydowe]

Odesláno

cislo uz viem, je to takaa nahoda.... potom popisem..

mozno sa aj dozviem ze som to nemal kupit, akurat ten konkretny kus....

no nic, do tyzdna to mam urcite :roker

Odesláno

U nas vo Zvolene ho maju na predajni je kraaasna biela sedel som v nej vyzera to super najmä predne sedacky a \"buga\" myslim ze v Kalnej maju na predaj 207 GT tiez je to pecka.

TO Buga cez leto ak budes v Leviciach mozeme sa stretnut a das mi zviest??? :D:bacha ja pochadzam tiez z Levic a chodievam tam k rodicom alebo ti mozem na oplatku v Leviciach vybavit lacnejsie folie na auto

[upravil dne 30.1.2009 robozv]

Odesláno
Původně zaslal: robozv

U nas vo Zvolene ho maju na predajni je kraaasna biela sedel som v nej vyzera to super najmä predne sedacky a \"buga\" myslim ze v Kalnej maju na predaj 207 GT tiez je to pecka.

TO Buga cez leto ak budes v Leviciach mozeme sa stretnut a das mi zviest??? :D:bacha ja pochadzam tiez z Levic a chodievam tam k rodicom alebo ti mozem na oplatku v Leviciach vybavit lacnejsie folie na auto

[upravil dne 30.1.2009 robozv]

v Kalnej nad Hronom predavaju GT ? kde v bazari ? peugeot je v LV...

no toto bude cierne... no noo...co vam poviem

za 400.000 sa oplati kupit a ma najazdenych 10.000km, predvadzacie :D:mrk

inak ono ma folie uz od vyroby vzadu,

maximalne by som dal mozno najsvetlejsie dopredu :D

ako som nedavno dal na 206 :):)

[upravil dne 30.1.2009 buga]

Odesláno
Původně zaslal: buga

Původně zaslal: robozv

U nas vo Zvolene ho maju na predajni je kraaasna biela sedel som v nej vyzera to super najmä predne sedacky a \"buga\" myslim ze v Kalnej maju na predaj 207 GT tiez je to pecka.

TO Buga cez leto ak budes v Leviciach mozeme sa stretnut a das mi zviest??? :D:bacha ja pochadzam tiez z Levic a chodievam tam k rodicom alebo ti mozem na oplatku v Leviciach vybavit lacnejsie folie na auto

[upravil dne 30.1.2009 robozv]

v Kalnej nad Hronom predavaju GT ? kde v bazari ? peugeot je v LV...

no toto bude cierne... no noo...co vam poviem

za 400.000 sa oplati kupit a ma najazdenych 10.000km, predvadzacie :D:mrk

inak ono ma folie uz od vyroby vzadu,

maximalne by som dal mozno najsvetlejsie dopredu :D

ako som nedavno dal na 206 :):)

[upravil dne 30.1.2009 buga]

drzim palce nech si spokojny

Odesláno
Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: buga

Původně zaslal: robozv

U nas vo Zvolene ho maju na predajni je kraaasna biela sedel som v nej vyzera to super najmä predne sedacky a \"buga\" myslim ze v Kalnej maju na predaj 207 GT tiez je to pecka.

TO Buga cez leto ak budes v Leviciach mozeme sa stretnut a das mi zviest??? :D:bacha ja pochadzam tiez z Levic a chodievam tam k rodicom alebo ti mozem na oplatku v Leviciach vybavit lacnejsie folie na auto

[upravil dne 30.1.2009 robozv]

v Kalnej nad Hronom predavaju GT ? kde v bazari ? peugeot je v LV...

no toto bude cierne... no noo...co vam poviem

za 400.000 sa oplati kupit a ma najazdenych 10.000km, predvadzacie :D:mrk

inak ono ma folie uz od vyroby vzadu,

maximalne by som dal mozno najsvetlejsie dopredu :D

ako som nedavno dal na 206 :):)

[upravil dne 30.1.2009 buga]

drzim palce nech si spokojny

noo vsak som na to auto dal vsetko pozistovat hehe, aj podla VIN aj inak... ;)

aa aj tak berem k tomu potom predlzenie zaruky

a snaad uz aj tu co som zohnal zopar znamych, okrem povodnych mojich... tak kebyze sa stane nieco, pomozu mi ;)

uvidime... ;)

Odesláno
Původně zaslal: antal

No aspon si možeš byt isty že je už dobre zabehnutý:D.Hned ked ti pride tak sem hod foto

noooo, hej snad je dobre zabehnuty vzhladom na to ze ma turbo.. a tak.. a vzhladom na to ze to bolo predvadzacie auto pocas peugeottour.sk :)))

a aj na testovanie napr na sme.sk :)

foto je aj na sme.sk z neho :D

takze tak.....

ci skor ze snaad chudaka nevytacali nezmyselne

aj ked sa to urcite niekomu podarilo...

kazdopadne na to kupujem predlzenu zaruku,

cize nic nenechat na nahodu...

[upravil dne 30.1.2009 buga]

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...