go.play Odesláno 3. červen 2008 Odesláno 3. červen 2008 zdravim všechny, v mojí 306 mi přestal fungovat displej s hodinama a venkovní teplotou. Nejdřív přestala fungovat teplota, blikaly tam jen dvě čárky a po nějakym čase zmizely i hodiny. Jinak displej je podsvícenej, ale bohužel na něm nic není. Poradíte někdo čím by to mohlo bejt a jak to opravit? Citovat
lipnicak Odesláno 5. červen 2008 Odesláno 5. červen 2008 Videl bych to na konektor, kabel, celkový displej. Rozebrat skocit na vrakac, pucit si displej cvaknout testnout. Pokud to nepude, tak jedine kouknout na napajeni. Hodiny sou rizeny cipem v displeji a teplotu to bere ze snimace na pravym zrcatku. Vic tam toho neni Citovat
go.play Odesláno 6. červen 2008 Autor Odesláno 6. červen 2008 ok, zkusim to ještě vycvaknout a podívat se na konektor, ještě sem to neměl vyndaný Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.