SV 24 Odesláno 26. květen 2008 Odesláno 26. květen 2008 Koupil jsem nove lanko mam ho spravne nandany ale pedal se mi propadava a nevraci... Nevite co delam za blbost,ze mi to nechodi??? Diky Citovat
milan vavra Odesláno 11. listopad 2008 Odesláno 11. listopad 2008 No já si myslím že to bude něco v převodovce vypada to jako přitlačak v haji???nevim nevidim jen konstatuji?Ale jestli to před vyměnou nedělalo je chyba nekde v namontovaní?jsem z prahy 5 tak neni problem se domluvit a podivat se na to spolecne Citovat
SV 24 Odesláno 11. listopad 2008 Autor Odesláno 11. listopad 2008 Dikes ses hodnej! Uz to mam v pohode.Lanko sem mel blbe nandany... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.