jakub106GTI Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Původně zaslal: .mycTD jinak dnes sem v nich vbehl do sporitelny kvuli vyberu z bankomatu a koukali na me tak divne, ze jsem radeji ani nesundaval tmave bryle:myslim myslim, ze byli radi, kdyz jsem odesel:D :D:D:D:D:D:D:D:D to bych chtěl vidět...A jak jsi běže:mrkl rychle Citovat
MirasCC Odesláno 28. květen 2008 Autor Odesláno 28. květen 2008 .mycTD: Jen tak zkušebně sem včera na chvilku vzal ustřižený cyklistický rukavice a možná máš pravdu - možná to opravdu bude chtít radši celoprstový. Uvidíme, budu to ještě chvilku zkoušet. Na těch cyklistickejch jsou nevýhodou vyztužený gelový dlaně, věnec volantu s nima přijde zbytečně tlustej. Kde ty si kupoval ty svoje? Citovat
.mycTD Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 MirasCC > ja je mel ze znamosti pry z nejakeho zruseneho skladu bo co. dalsi moznost uz nemam a jak dojedu tyto, tak to taky budu muset resit:myslim jakub106GTI > kdyz nechas auto na chodniku pred sporkou, tak nemuzes byt pomalej Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.