Rejty Odesláno 17. červen 2009 Odesláno 17. červen 2009 bud srovnat ty barvy do jedne stejne nebo zrusit ty diody:-D Citovat
Boulik Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 to ja jsem si pohral a vysledek se mi zamlouva vic Citovat
volvik Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 No parada a jinak k tem mracitkum kdyz mracitka tak jedine prodlouzit kapotu jinak bych to tam nikdy nedaval kazi to cely predek Citovat
kovi306 Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 no ty voeeeee, to je krása bouliku jak si to stvoril????? ježiš to je nádherný takhle bych jezdil furt, teda kromě noci mimo město....ale tto neni možný já si je snad koupim a udělám:D:D:D:D:potlesk:potlesk Citovat
rastacreative Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 a kolko stoji predlzenie kapoty? Citovat
volvik Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 no nejlepsi je kdyz si tu udelas sam jinak kolik by to mohlo stat to nevim ale zrovna nejlevnejsi to nebude Citovat
Voighta Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 rozhodně prodloužení kapoty vyjde dráž jak mračítka Citovat
Rejty Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 Původně zaslal: Voighta rozhodně prodloužení kapoty vyjde dráž jak mračítka me to vyjde pres kamarada asi na 2000 ....+lakovani(ale budu lakovat i ostatni cerny veci na aute..takze pocitam s cenou asi 5000,- mraceni chci takove decentni:roker Citovat
309GT Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 Původně zaslal: rastacreative a kolko stoji predlzenie kapoty? Jestli máš kamaráda s CO svářečkou a doma kousek plechu,nebude tě to stát tolik:) Horší je to potom kitovat,mě to trvalo docela dlouho,hlavně kvůli tomu že to je cca 5cm prodloužený a musel jsem se dostat až na vrchní hranu kapoty,ale na 206 a 306 to bude snažší Citovat
Boulik Odesláno 18. červen 2009 Odesláno 18. červen 2009 Původně zaslal: kovi306 no ty voeeeee, to je krása bouliku jak si to stvoril????? ježiš to je nádherný takhle bych jezdil furt, teda kromě noci mimo město....ale tto neni možný já si je snad koupim a udělám:D:D:D:D:potlesk:potlesk no svetla jsou stejny jak ma meldal a cena toho ostatniho a dodelani na bile sviceni krouzku me stalo cca max. 200,- a prace tak na jedno odpoledne jinak to ujde ale nelepe to potvrdi meldal s onim ty to videly real ty fotky docela hodne zkreslujou Citovat
kovi306 Odesláno 15. červenec 2009 Odesláno 15. červenec 2009 čau tak je zas nějaká změna??? a co tam máš za kola??? sou docela pěkný... Citovat
Meldik Odesláno 15. červenec 2009 Autor Odesláno 15. červenec 2009 Kola jsem MAK Blade 15ky.....ted jsem nic netunil , naposledy budiky do cervena a xenony.....ted jsem pretesnil hlavu, vymenil tycky stabilizatoru....nove plany jsou zatim jen v hlave, ale jestli se budou realizovat, to jeste nikdo nevi.... Citovat
kovi306 Odesláno 16. červenec 2009 Odesláno 16. červenec 2009 kolikátky si kupoval ty xenony???...a co policie ČR??? přemýšlim o nich taky páč to svítí fakt blbě... [upravil dne 16/7/09 kovi306] Citovat
309GT Odesláno 16. červenec 2009 Odesláno 16. červenec 2009 Myslím že strop na normální ježdění je 6000K,měl jsem je ale dal jsem je pryč,stačí že moje auto provoukuje normálně,jěště buzerovat xenonama:D Citovat
Meldik Odesláno 18. červenec 2009 Autor Odesláno 18. červenec 2009 mam je tam od konce zimy, jsou to 6000K, nekupoval jsem je nove.....ale ted bych koupil 4500....ono to sviti opravdu krasne, bile, lehce do modra.....ta barva ma od zarovky opravdu dost jiny odstin.....policajti me zatim s nima nestaveli, tak az zastavej a daj pokutu, tak pujdou dolu.... Citovat
kovi306 Odesláno 21. červenec 2009 Odesláno 21. červenec 2009 a to je máš v dálkových i v tlumených??? nebo jen v tlumených?? a co máš v dálkových? já totiž přemejšlim že koupim taky tyhle AE alečerný...a xenony k tomu a chci taky 6000K je to pěkná barvička do modra a to se mi líbí Citovat
Meldik Odesláno 21. červenec 2009 Autor Odesláno 21. červenec 2009 v tlumenych, ty pak sviti i s dalkovyma......do techto dalek se nedavaji....nemuzou se porad zapinat a vypinat......a maji pozvolny nastup svitu..........to by jsi musel mit cocku s mechanickou clonou.... Citovat
kovi306 Odesláno 22. červenec 2009 Odesláno 22. červenec 2009 ale do dálek jsi koupil nějaké lepší žárovky ne? nebo hodně lidí to tak dělá... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.