lionit Odesláno 10. březen 2008 Odesláno 10. březen 2008 Zdravím, když dám klíček do střetí polohy tak se mi spustí ventilátor na chladiči a jede pořád. Co mi poradíte čím by to mohlo bejt? Citovat
Lolodreveny Odesláno 10. březen 2008 Odesláno 10. březen 2008 uz sa tu o tom dakde pisalo.. Okrem klimy to robil, senzor na Ventilatoroch alebo na motore ? , eventualne zlepene rele. Mne sa to vyriesilo odpojenim baterky a uz to islo.. (bolo to asi len to zlepene rele) Citovat
lionit Odesláno 11. březen 2008 Autor Odesláno 11. březen 2008 už sem to vyřešil, o víkendu když sem čistil s přítelkyní auto, tak mi spustila klimu a já sem si toho nevšiml proto neustále jel ventilátor Citovat
HonzaM Odesláno 13. březen 2008 Odesláno 13. březen 2008 mně to dělá taky, když otočím klíčkem do první polohy rozsvítí se mi kontrolka baterky a začne hučet ventilátor (nebo něco jiného). je to OK? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.