Hanys55 Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Vypadá to krásně ale na tyhle požadavky nemám Richard Burns RallyVýrobce/Vydavatel Warthog / SCI Distributor ČR cdprojekt Platforma PC Multiplayer Ne Minimální konfiguace CPU 1600 Mhz, 256 MB RAM, 64MB grafická karta Doporučená konfiguace CPU 2600 Mhz, 512 MB RAM, 128 MB grafiká karta Citovat
@re Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Původně zaslal: f3Rd@ Jeste muzu doporucit Live for speed. Zatim mam demo a hraju ho online, chvilku trva nez si clovek zvykne na ovladani (pokud nema volant). Auta maji i spojku, takze to chce volant se 3 pedalama (ikdyz se ta spojka pouzivat nemusi). jj, LFS2 jsem taky hrával... velmi dobrá hra je pak taky GTR2... Citovat
wena99 Odesláno 3. březen 2008 Autor Odesláno 3. březen 2008 @re - já sem to asi špatně napsal já myslel v rbr online-- http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats tady jsem já převázně jezdim S1600 [upravil dne 3.3.2008 wena99] Citovat
jarajarda Odesláno 3. březen 2008 Odesláno 3. březen 2008 Původně zaslal: Hanys55 Vypadá to krásně ale na tyhle požadavky nemám Richard Burns RallyVýrobce/Vydavatel Warthog / SCI Distributor ČR cdprojekt Platforma PC Multiplayer Ne Minimální konfiguace CPU 1600 Mhz, 256 MB RAM, 64MB grafická karta Doporučená konfiguace CPU 2600 Mhz, 512 MB RAM, 128 MB grafiká karta uuu...no to bych se měl o prsa vejít teda... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.