Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

coupe


agresssor

Recommended Posts

Původně zaslal: suno

chlapci ale tie spotreby co pisete mate asi pri manualoch... s automatom je ta spotreba asi tosku vyssia :) 3,0 s automatom v meste 17,2 http://www.autoweek.nl/carbasedata.php?cache=no&vpos=&id=15251&cache=no

to uz poomaly idem zvazovat ze s tou spotrebou mozem radsej zivit Mercedes S500 :)

mas stary 140 kw motor?tam je to mozne pri automate a skutocne zivej jazde.ta co ma moj kolega u nas je v automate so 152 kw motorom a spotrebu ma minimalne vacsiu odo mna.

na tej holandskej stranke je vela chyb.ci vykon alebo zrychlenie alebo...pisal to tam kto

mercedes 500?tak si natankuj a prevez sa.potom uvidis co to zerie.stacilo mi bmw 750 na povozenie.rychlo som z toho vystupil.

coupe so 152 kw motorom ma velmi slusnu spotrebu na objem.porovnaj s ostatnymi automobilkami a uvidis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

jozefsv: ked budes dusit aj 1,2 htp tak dokazes v meste urobit podobnu spotrebu.

jofo 1,2HTP nie je motor a urcite aj tvoja v6-ka by zobrala viac

v6 jasne ze zoberie viac o tom nepochybujem,ale ide o to ze ak chces vyvinut urcitu rychlost za urcity cas tak ty budes tlacit na plyn viac ako ja s 3,0 a v podstate ta spotreba sa velmi blizi k mojej.

1,2 htp sme mali doma 3 roky.ja som natom robil spotrebu kombinovanu 10 l pretoze som ju dusil na mraky.kto neveri nech to vyskusa a dusi to aby z toho nieco dostal.osobne nemam rad ked ma niekto obehuje a s tou 1,2 htp to bolo o hubu.ked presedlas z 3,0 do 1,2 htp tak pochopis.otec na nej robil spotrebu medzimesto cez 5 litrov.to sa mi nikdy nepodarilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vozil som sa na S500 a to je maximalne pohodlie, vykonu mas kolko len chces ;) a spotreba v meste do 20

uz ked sme pri malych objemoch tak jazdim citroen C2 1,1 a pri rychlost 130km/h to zere nieco nad 7 a tolko mi zral aj moj bawo 520i ked som mal.. takze z toho vsetkeho vyplyva ze nizke obsahy su kokotina :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: suno

chlapci ale tie spotreby co pisete mate asi pri manualoch... s automatom je ta spotreba asi tosku vyssia :) 3,0 s automatom v meste 17,2 http://www.autoweek.nl/carbasedata.php?cache=no&vpos=&id=15251&cache=no

to uz poomaly idem zvazovat ze s tou spotrebou mozem radsej zivit Mercedes S500 :)

mas stary 140 kw motor?tam je to mozne pri automate a skutocne zivej jazde.ta co ma moj kolega u nas je v automate so 152 kw motorom a spotrebu ma minimalne vacsiu odo mna.

na tej holandskej stranke je vela chyb.ci vykon alebo zrychlenie alebo...pisal to tam kto

mercedes 500?tak si natankuj a prevez sa.potom uvidis co to zerie.stacilo mi bmw 750 na povozenie.rychlo som z toho vystupil.

coupe so 152 kw motorom ma velmi slusnu spotrebu na objem.porovnaj s ostatnymi automobilkami a uvidis

Prave preto som chcel to mladsie coupe...teda aj okrem inych veci....ale oproti staremu motoru ma tento mensiu spotrebu....skusil som oba viem ako to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: VladoHA

jozefsv: ked budes dusit aj 1,2 htp tak dokazes v meste urobit podobnu spotrebu.

jofo 1,2HTP nie je motor a urcite aj tvoja v6-ka by zobrala viac

v6 jasne ze zoberie viac o tom nepochybujem,ale ide o to ze ak chces vyvinut urcitu rychlost za urcity cas tak ty budes tlacit na plyn viac ako ja s 3,0 a v podstate ta spotreba sa velmi blizi k mojej.

1,2 htp sme mali doma 3 roky.ja som natom robil spotrebu kombinovanu 10 l pretoze som ju dusil na mraky.kto neveri nech to vyskusa a dusi to aby z toho nieco dostal.osobne nemam rad ked ma niekto obehuje a s tou 1,2 htp to bolo o hubu.ked presedlas z 3,0 do 1,2 htp tak pochopis.otec na nej robil spotrebu medzimesto cez 5 litrov.to sa mi nikdy nepodarilo.

Zasa musim len a len suhlasit....

Doma mam to co mam...a sluzobne auto mam Fabia 1,2 HTP....takze vsetko sedi a suhlasi...

Kto neveri asi neskusil obe auta!

[upravil dne 11.2.2008 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...